Recykling w rękodziele – podsumowanie

17 kwietnia 2012 1 240 odsłon
W tym roku nasza szkoła po raz drugi zorganizowała  konkurs dla gimnazjalistów -  „Recykling w rękodziele, czyli coś z niczego”.  Tematem tegorocznej edycji były ozdoby wielkanocne. Patronat nad konkursem objęło Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Jaworznie. Laureatom rozdano nagrody 30.03.2012 r. w siedzibie szkoły przy ul. Promiennej . Nagrody ufundowali -  Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania w Jaworznie oraz Biuro Promocji i Informacji  Urzędu Miasta Jaworzno. Do konkursu zgłosiło prace 34 uczniów. Prace oceniało jury w składzie: p. Sylwia Budnik – specjalista ds. ochrony środowiska w Miejskim Przedsiębiorstwie Oczyszczania w Jaworznie, p. Karina Koczwara – wicedyrektor  oraz nauczyciel grafiki Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Jaworznie, p. Anna Żurowska – pedagog Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 w Jaworznie oraz instruktor decoupage. W związku z wysokim poziomem prac konkursowych jury zdecydowało o przyznaniu 3 wyróżnień. Otrzymali je: Daria Dereszowska , Natalia Likus i Anna Żyła z Gimnazjum nr 10 (opiekun – p. Małgorzata Świeżawska). Miejsce III – Adrian Dyląg z Gimnazjum nr 4 (opiekun – p. Ewa Wieczorek), II miejsce – Patryk Tomera z Gimnazjum nr 3 (opiekun – p. Małgorzata Zając)  oraz I miejsce – Barbara Chrapek z Gimnazjum nr 1 (opiekun p. Małgorzata Zając). Organizatorzy konkursu pragną serdecznie podziękować sponsorom  za ufundowanie nagród. Dziękujemy również  uczniom i nauczycielom za zainteresowanie naszym konkursem i zapraszamy na następną edycję w przyszłym roku. A.Ż. M.K.