Menu
Home » Konsultacje 2015/2016

Konsultacje 2015/2016

Nauczyciel Forma realizacji Termin realizacji
Bogunia Bartłomiej Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Poniedziałek     15.00
Bubak Włodzimierz Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze (programowanie) Wtorek 15.00 – 15.45 lub Piątek 15.00 - 15.45
Dobosz Łukasz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, Fakultety maturalne Środa dla maturzystów 7.00 – 7.45 (co 2-tyg.) Piątek dla wszystkich 7.00 – 7.45
Drewniak Bożena Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (grafika 3D) Wtorek 14.15 - 15.00
Gaca Katarzyna Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, Koło zainteresowań Wtorek 15.00
Głogowska Patrycja Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek 13.15 – 14.05   lub Piątek 14.05 – 15.00
Grzanka Dariusz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z fizyki Wtorek 10.30 – 11.15   lub Środa 15.00 – 16.00
Jasińska Kumór Marta Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze i wspomagające Czwartek 15.05 – 15.55 (lub w terminie do uzgodnienia I b)
Juszczak Patrycja koło rysunkowe Czwartek   15.00 – 16.00
Kalinowska Joanna Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Piątek 7.00 – 7.45   (co 2 –tyg.)
Kędrak Michał Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze
Klimek Małgorzata Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze , wspomagające i rozszerzenie wtorek 14.10 – 15.00 środa 14.05 – 14.50
Koczwara Artur Laboratorium systemów operacyjnych Poniedziałek 14.00 – 16.00
Koczwara Karina Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze (podstawy poligrafii) Piątek 15.00 – 15.45   lub do ustalenia
Kosobudzka Anna Koło miłośników języków obcych Poniedziałek 13.00 – 14.05 lub Wtorek 13.00 – 14.05   lub do uzgodnienia
Koszowska Marta Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Piątek 14.15 – 15.00
ks. Szulczewski Robert Religijny klub filmowy Piątek 14.15 – 15.00
Maciejowski Jerzy Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek     6.55
Makowska Ewa Koło   miłośników książek Środa 9.00
Margielewska Gromadka Joanna Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Środa 7.00 – 7.45
Marzec Tomasz koło przygotowujące do egz. zawodowego Wtorek 7.00 – 7.45
Mikołajczak Małgorzata Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Wtorek 7.00 – 7.45
Mirocha Artur Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, koło programowania w C++ Wtorek 7.45 – 8.30
Moskała Mirosław Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Poniedziałek   14.15 – 15.00
Mulka – Łuszcz Teresa Zajęcia dydaktyczno - wyrównawcze Czwartek   15.10 – 15.55
Nowak Marcin Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Piątek 15.00 – 15.45
Papaj Janusz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Wtorek 14.05 – 15.00
Pasierb Piotr Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze i rozszerzające Wtorek 15.05 – 15.55
Proksa Łukasz Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z geografii, SKS Środa 15.05 – 15.50
Rachwalik Mirosława Koło historia i społeczeństwo Środa 15.00 – 16.00
Smalcerz Marian SKS Poniedziałek 15.05 – 15.50
Ucholc Ewa Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, rozszerzające z języka rosyjskiego Środa 7.00 – 7.45   lub w innym terminie ustalonym z uczniem
Urbańczyk Damian Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze, Przygotowanie do egz. zawodowego Środa 15.05 – 15.50
Wareńczuk Leszek Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze Poniedziałek 15.05 – 15.50
Żurowska Anna Zajęcia dydaktyczno – wyrównawcze z podstaw przedsiębiorczości Czwartek 7.00 – 7.45 lub w innym terminie do uzgodnienia z uczniem

wstecz