Jaworzno Gaming Party – podsumowanie

19 grudnia 2013 1 028 odsłon
9 grudnia bieżącego roku  w hali MCKiS przy ulicy Grunwaldzkiej  80 zorganizowany został całodzienny turniej gry komputerowej Legaue of Legends oraz karcianki Magic the Gathering. Impreza odbyła się pod nazwą Jaworzno Gaming Party a przygotowało i zrealizował ją zespół SDManagement składający się z uczniów naszej szkoły, sklep Morigal.pl oraz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Jaworznie. Poza właściwym turniejem dla graczy i widzów przewidziana była moc atrakcji takich jak konkursy (w których do wygrania były pady do PC/PS2 oraz gry PC) oraz ogólnodostępny kącik gry FIFA14. Nie zabrakło również możliwości śledzenia rozgrywek w czasie rzeczywistym wraz z profesjonalnym komentarzem do nich. Po 12 godzinach zmagań zostali wyłonieni zwycięzcy a były to następujące drużyny: 1 miejsce - "NEOGEAR" Szabla Paweł, Patryk Golis, Oskar Toborowicz, Oskar Toborowicz, Jakub Majda otrzymali: 5 klawiatur Genesis Illuminated RX55 Gaming, 9600 RP + Triumphant Ryze na gracza 2 miejsce - "Płyn do mycia brązu" Kamil Łukasik, Tomasz Makowski, Olek Poznański, Paweł Zając, Przemek Wojtarowicz otrzymali: 5 myszek Natec Genesis GX66 3200DPI Gaming, 7100 RP na gracza 3 miejsce - „Młodzi Dynamiczni” Konrad Łukasik, Mateusz Sakwa, Tomasz Sobociński, Dominik Juszczak, Mateusz Rybak otrzymali: 5 myszek A4tech Oscar x747, 4600 RP na gracza 4 miejsce - "Spocone Węże” Patryk Nitoń, Maciej Moździerz, Marcin Wojtyczek, Hubert Bielski, Bartosz Wysocki otrzymali: 5 podkładek pod mysz Natec Genesis M11 Maxi, 2400 RP na gracza Cała inicjatywa nie odbyłaby się oczywiście bez niezbędnego  wsparcie jakie zostało nam udzielone od różnego rodzaju firm i instytucji, za które z całego serca dziękujemy, a były to: Prezydent Miasta Jaworzna, który objął patronatem całą imprezę. Projekt Korba w ramach którego został zorganizowany turniej  Jaworzno Gaming Party. Sklep morigal.pl, który podjął się współ organizacji przedsięwzięcia. Firma ArenaGry fundator nagród rzeczowych dla zwycięzców turnieju League of Legends oraz nagród w konkursach dla widzów. Firma BEZET (Biuro Zaopatrzenia Technicznego) fundator nagród dla zwycięzców turnieju League of Legends. Firma ART-COM, która zapewniła dostęp do internetu 50/50Mbps. Firma Humanizm i technika, która wspierała nas logistycznie podczas organizacji przedsięwzięcia. MCKiS, które udostępniło nam pomieszczenia  w hali tym samym umożliwiło odbycie się turnieju w samym sercu miasta. Dziękujemy również serdecznie nauczycielom którzy poświęcili swój wolny czas i motywowali nas do działania  w trakcie trwania całego projektu a byli to: pani Bożena Czerwiec, pan Łukasz Dobosz, pani  Katarzyna Gaca, pani Małgorzata Mikołajczak, pani Patrycja Juszczak, pan Łukasz Proksa, pan  Artur Koczwara, pan Włodzimierz Bubak. W szczególności dziękujemy: panu Robertowi Gacy za nieocenioną  pomoc techniczną, organizacyjną jak i motywację do dalszego działania, panom Marcinowi Nowakowi, Piotrowi Pasierbowi oraz Tomaszowi Marcowi za ogromną pomoc techniczną podczas przygotowań turnieju, podczas jego trwania jak i po nim. Przedsięwzięcie nie obyłoby się, także bez uczniów, którzy cały czas służyli swoją pomocą.

Mateusz Dąbrowski, IVa

Zapraszamy również do obejrzenia filmiku podsumowującego wydarzenie. Autor klipu: Bartosz Piekarz, klasa 3a (tzw. "Pajonki");