Menu
Home » Absolwenci

Absolwenci

Technikum dla Młodzieży (absolwenci 2002 - 2013)
Klasa V / 2002 - technik telekomunikacji
1. Archamowicz Krzysztof 2. Białogrzywy Michał 3. Bujas Przemysław 4. Czak Piotr 5. Dudek Krzysztof 6. Dyl Michał 7. Gąska Bartłomiej 8. Grabara Justyna 9. Hądz Mariusz 10. Juźkiewicz Tomasz 11. Kiełbus Mateusz 12. Łabęda Łukasz 13. Marszałek Aneta 14. Mieszaniec Daniel 15. Motyka Michał 16. Okoński Mateusz 17. Pajor Krzysztof 18. Piętak Grzegorz 19. Puczel Artur 20. Rakoczy Marcin 21. Siemionko Bożena 22. Smoliło Grzegorz 23. Szuster Mariusz 24. Tybor Katarzyna 25. Wielomek Dariusz 26. Wojcik Michał 27. Zubel Przemysław
Klasa V a / 2003 - technik telekomunikacji
1. Banaś Konrad 2. Bator Michał 3. Bryl Łukasz 4. Bury Magdalena 5. Chłopek Piotr 6. Głowacz Arkadiusz 7. Jarnot Przemysław 8. Kępka Tomasz 9. Lenart Radosław 10. Lewandowski Wojciech 11. Nachel Robert 12. Niemiec Artur 13. Nowak Paweł 14. Pieruń Piotr 15. Proksa Paweł 16. Rokitowski Łukasz 17. Rudnicki Dawid 18. Rzepka Dawid 19. Sibielak Grzegorz 20. Stencel Grzegorz 21. Stroński Jarosław 22. Szłapa Rafał 23. Warchoł Maciej 24. Wnorowski Tomasz 25. Ziętek Gabriela 26. Żak Dawid
Klasa V b / 2003 - technik telekomunikacji
1. Bąk Bartosz 2. Celeban Marcin 3. Czarnowska Katarzyna 4. Diakowski Michał 5. Dworak Łukasz 6. Głowacki Ireneusz 7. Gorszczyk Artur 8. Grykałowski Kamil 9. Jakobik Piotr 10. Jaromin Artur 11. Kaczmarczyk Marcin 12. Koziołek Grzegorz 13. Kurdziel Michał 14. Otwinowski Andrzej 15. Polańska Anna 16. Radko Tomasz 17. Rupiński Tomasz 18. Siemionko Robert 19. Skonieczny Mariusz 20. Surowka Maciej 21. Suruło Dawid 22. Ślacan Michał 23. Wolak Tomasz 24. Wściubiak Damian
Klasa V / 2004 - technik telekomunikacji
1. Chwaszczewski Tomasz 2. Czarny Piotr 3. Czopik Miłosz 4. Figiel Dawid 5. Jamroz Mariusz 6. Karaś Tomasz 7. Konowalik Damian 8. Krol Bartłomiej 9. Kurowski Sebastian 10. Makowski Łukasz 11. Mamcarczyk Joanna 12. Mąsior Krzysztof 13. Michalik Jakub 14. Niziołek Urszula 15. Onak Łukasz 16. Pacut Piotr 17. Piechulski Jan 18. Szyszkowska Sylwia 19. Śpiewak Piotr 20. Wabik Krzysztof 21. Wacławek Mateusz 22. Wojtaczka Mariusz
Klasa V / 2005 - technik telekomunikacji
1.Bajda Damian 2.Bogusz Mateusz 3. Chrząścik Maciej 4. Frączkiewicz Sebastian 5. Gąska Łukasz 6. Goliński Piotr 7. Golonek Grzegorz 8. Grabowski Artur 9. Janik Wojciech 10. Koczur Dominik 11. Maślankowski Michał 12. Mąka Paweł 13. Michałek Przemysław 14. Panek Marek 15. Skoczek Krzysztof 16. Skrabot Tomasz 17. Skulich Damian 18. Widz Lukasz 19. Woźniak Michał 20. Żurek Krzysztof
Klasa IV / 2006 - technik telekomunikacji
1.Banasik Mateusz 2. Banasik Damian 3. Biśta Adam 4. Burek Korneliusz 5. Cierpich Mateusz 6. Ciołczyk Jacek 7. Dziemsza Damian 8. Florek Grzegorz 9. Fudała Paweł 10. Jewuła Paweł 11. Kania Mirosław 12. Klin Damian 13. Nowak Sławomir 14. Parusel Robert 15. Piekut Piotr 16. Skrabalak Mariusz 17. Szynalik Bogusz 18. Świerkosz Marek 19. Swięch Dawid 20. Wałęsa Paweł 21. Witek Paweł 22. Zachara Bartosz 23. Żak Aleksander
Klasa IV a / 2007 - technik telekomunikacji
1. Biel Marcin 2. Bochenek Tomasz 3. Dyński Łukasz 4. Dziadek Łukasz 5. Jamroz Arkadiusz 6. Jaromin Aleksandra 7. Jasieczko Maciej 8. Jaworski Przemysław 9. Jelonek Patrycja 10. Kalarus Artur 11. Karaś Grzegorz 12. Kędzierski Mateusz 13. Matyaszek Mateusz 14. Nawrocka Kinga 15. Nowacki Marcin 16. Nowak Marek 17. Olińska Marianna 18. Pająk Paweł 19. Porębski Grzegorz 20. Ptak Mirosław 21. Sikora Wojciech 22. Stepczyk Wojciech 23. Świątek Mariusz 24. Trybuś Maciej 25. Wędzicha Mateusz
Klasa IV b / 2007 - technik telekomunikacji
1. Borodziński Krystian 2. Hornik Przemysław 3. Janowski Sławomir 4. Koniowka Damian 5. Kraj Szymon 6. Lipiński Sebastian 7. Marcinkowski Michał 8. Mazur Krzysztof 9. Mroziński Łukasz 10. Mruk Tomasz 11. Musiał Bartosz 12. Pawlik Łukasz 13. Plesiński Paweł 14. Potocki - Dalka Jacek 15. Rudyk Karol 16. Sroka Maciej 17. Szaradowski Bartosz 18. Tęczyński Wojciech 19. Wątroba Sławomir 20. Wojcik Przemysław 21. Żmuda Kamil
Klasa IV a / 2008 - technik telekomunikacji
1. Bajorek Tomasz 2. Baran Mariusz 3. Bień Mateusz 4. Błażkowski Miłosz 5. Byrski Sebastian 6. Bzdzion Łukasz 7. Chruścik Mateusz 8. Czech Kacper 9. Dyński Łukasz 10. Fudała Mateusz 11. Jastrzębski Mateusz 12. Koziarz Dominik 13. Kubasiak Adrian 14. Kuchar Grzegorz 15. Kwiecień Michał 16. Łyżwa Mateusz 17. Majcherczyk Adrian 18. Majewski Jakub 19. Matejko Damian 20. Pater Tomasz 21. Sroga Damian 22. Stafa Krzysztof 23. Tusiński Maciej 24. Walczak Kamil 25. Weszka Marcin 26. Wrona Krzysztof
Klasa IV b / 2008 - technik telekomunikacji
1. Banasik Krzysztof 2. Borowy Szymon 3. Budzyński Sławomir 4. Czosnek Tomasz 5. Dwojak Karolina 6. Fudro Grzegorz 7. Kocot Adrian 8. Koszowski Wojciech 9. Krzemiński Roman 10. Majczak Paweł 11. Makulski Mateusz 12. Naftyński Rafał 13. Oleksy Łukasz 14. Paczka Bartosz 15. Plac Przemysław 16. Prasak Zbigniew 17. Remplewicz Beata 18. Rupiński Marcin 19. Sądecki Mateusz 20. Skoczyński Przemysław 21. Smolik Jakub 22. Szatkowski Leszek 23. Szutka Arkadiusz 24. Ślusarczyk Marta 25. Zachor Mateusz
Klasa IV a / 2009 - technik teleinformatyk
1. Holewa Marcjan 2. Igies Ariel 3. Jabcoń Aneta 4. Kalita Patryk 5. Karnasiewicz Grzegorz 6. Kordys Sebastian 7. Markowska Magdalena 8. Matusik Marek 9. Mazurkiewicz Justyna 10. Sotwin Damian 11. Sypniewski Michał 12. Szymiec Michał 13. Tąder Justyna 14. Warzecha Wojciech 15. Wiorek Mateusz 16. Wojtanowski Rafał 17. Zawadzki Kamil 18. Zbylut Łukasz 19. Ziemniak Artur 20. Żak Elżbieta
Klasa IV b / 2009 - technik teleinformatyk
1. Bochenek Marcin 2. Bochenek Piotr 3. Bosak Kacper 4. Dulęba Artur 5. Gołas Rafał 6. Grucel Paweł 7. Kania Krystian 8. Marecik Arkadiusz 9. Nowak Robert 10. Ochmański Przemysław 11. Perończyk Krzysztof 12. Sikora Arkadiusz 13. Skwarek Damian 14. Stochmal Łukasz 15. Szymiec Tomasz 16. Wilczek Tomasz 17. Zając Michał 18. Ziętek Grzegorz
Klasa IV i / 2009 - technik informatyk
Wychowawca: mgr Małgorzata Świerkosz  - Hołysz 1. Barański Waldemar 2. Bąk Paweł 3. Bednarczyk Łukasz 4. Burek Kamil 5. Ciołczyk Artur 6. Fec Adrian 7. Gora Damian 8. Grela Marcin 9. Gromala Łukasz 10. Kędzierski Mariusz 11. Knapik Zbigniew 12. Koszowski Mateusz 13. Krypciak Paweł 14. Łakomski Andrzej 15. Noworyta Adrian 16. Opyd Mateusz 17. Osuch Zbigniew 18. Pająk Maciej 19. Panek Adrian 20. Radko Andrzej 21. Rojek Przemysław 22. Smoleń Paweł 23. Ślusarczyk Robert 24. Wilczęga Krzysztof 25. Wojtowicz Tomasz 26. Wrobel Wojciech 27. Zaczyk Marcin 28. Kawala Karolina 29. Szala Anna 30. Życińska Jadwiga
Klasa IV a / 2010 - technik teleinformatyk
Wychowawca - mgr inż. Małgorzata Klimek 1. Adamczyk Krystian 2. Bureś Bartosz 3. Cebularz Dawid 4. Ciura Łukasz 5. Goldammer Grzegorz 6. Jamrozik Sebastian 7. Karla Wojciech 8. Karweta Rafał 9. Knapik Piotr 10. Kolesiak Mateusz 11. Kozioł Patryk 12. Król Marcin 13. Markowska Angelika 14. Proksa Dagmara 15. Przepiórkowski Michał 16. Raczek Piotr 17. Rogulski Jakub 18. Romański Adam 19. Stypa Daniel 20. Szpak Michał 21. Szymczak Łukasz 22. Wawrzyniec Dawid 23. Załuska Ksenia
Klasa IV b / 2010 - technik telekomunikacji
Wychowawca - mgr Anna Żurowska 1. Biskup Daniel 2. Biskup Michał 3. Całek Piotr 4. Chechelska Magdalena 5. Czeleń Emilia 6. Domagała Sylwester 7. Frączkiewicz Bartłomiej 8. Głogowski Patryk 9. Gut Krystian 10. Kwiatkowski Przemysław 11. Ławrynowicz Przemysław 12. Makowska Agnieszka 13. Paryło Jakub 14. Rabiej Zachariasz 15. Szost Adrian 16. Turek Grzegorz 17. Tyndel Beata
Klasa IV i / 2010 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Joanna Margielewska 1. Bzowski Michał 2. Ciołczyk Przemysław 3. Ćwiek Paweł 4. Gerlich Krzysztog 5. Górko Przemysław 6. Haslinger Dawid 7. Hubczenko Wiktor 8. Jałowiecki Michał 9. Jędrusik Paqeł 10. Kępka Mateusz 11. Kłosowski Piotr 12. Knapik Łukasz 13. Kraus Mikołaj 14. Kuć Katarzyna 15. Leśnik Maciej 16. Moskała Paweł 17. Orzechowski Michał 18. Pabian Piotr 19. Pakiet Rafał 20. Piechocińska Magdalena 21. Piotrowski Łukasz 22. Pstraś Sławomir 23. Stochmal Sebastian 24. Stolarek Mateusz 25. Szleszyński Daniel 26. Szydło Bartłomiej 27. Ślusarczyk Rafał 28. Wróbel Mateusz 29. Niemczura Mateusz 30. Zieliński Mariusz 31. Kustrin Łukasz
Klasa IV / 2011 - technik telekomunikacji
Wychowawca - mgr Łukasz Proksa 1. Babiński Wojciech 2. Dubiel Karol 3. Głowacz Mateusz 4. Golba Oskar 5. Gołas Jakub 6. Jaromin Tomasz 7. Jochymek Patryk 8. Karweta Paweł 9. Łątka Jakub 10. Miziołek Dawid 11. Modrak Daniel 12. Mrożek Adrian 13. Płoszaj Sebastian 14. Pytlik Marek 15. Skrzypek Rafał 16. Świerczyński Dominik 17. Wielgomas Andrzej 18. Włodyka Piotr 19. Wyszyński Michał 20. Zychalski Karol
Klasa IV a / 2011 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Karina Koczwara 1. Chodup Rafał 2. Dubiel Michał 3. Dudek Paweł 4. Gaj Przemysław 5. Góra Bogdan 6. Gużyński Mateusz 7. Jeleń Aleksander 8. Jeżyk Łukasz 9. Jurkiewicz Dominik 10. Knapik Piotr 11. Kowalczyk Dawid 12. Łyczak Jakub 13. Marcinkowski Alan 14. Mitas Wiktor 15. Oleś Bartłomiej 16. Piętak Wojciech 17. Słotwiński Paweł 18. Smoleń Przemysław 19. Strzałka Bartosz 20. Surma Krzysztof 21. Tomera Mariusz 22. Wojtarowicz Łukasz 23. Zdun Jakub 24. Żak Maciej
Klasa IV b / 2011 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Małgorzata Mikołajczak 1. Baran Albert 2. Bartosik Dawid 3. Bogacka Maria 4. Budak Marcin 5. Burek Miłosz 6. Czeleń Judyta 7. Gałka Marcin 8. Gąsior Paweł 9. Gędłek Kamil 10. Godzik Mateusz 11. Kajdas Natan 12. Kępa Olaf 13. Klikowicz Kamil 14. Kruszec Krzysztof 15. Matoga Mateusz 16. Mazurkiewicz Monika 17. Obetkał Adrian 18. Otrębski Michał 19. Pasek Konrad 20. Pawełko Michał 21. Perek Bruno 22. Rynca Daniel 23. Sowa Klaudiusz 24. Sznajder Dawid
Klasa IV a / 2012 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Beata Gontarz - Dwojak 1. Adamczyk Mateusz 2. Dubiel Wojciech 3. Dyl Michał 4. Franus Michał 5. Golba Kamil 6. Karbowniczek Dominik 7. Kościelniak Sylwia 8. Krakowski Paweł 9. Kraus Martin 10. Krypciak Maciej 11. Kusiak Dorota 12. Mazurek Dominik 13. Musiał Michał 14. Oska Kamil 15. Patyk Klaudia 16. Pieczonka Szymon 17. Plinta Marcin 18. Ryba Marcin 19. Sarnik Paweł 20. Szyguła Maksymilian 21. Szyguła Mateusz 22. Zieliński Olaf 23. Złocki Patryk
Klasa IV b / 2012 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Małgorzata Łakomska / inż Artur Koczwara 1. Baranowski Mariusz 2. Będkowski Karol 3. Biegun Dawid 4. Biel Mariusz 5. Bosak Tomasz 6. Fudro Krzysztof 7. Gomułka Paweł 8. Hadała Krzysztof 9. Jarzyński Paweł 10. Kajdy Kamil 11. Kurek Ryszard 12. Lisiewicz Dawid 13. Miętka Rafał 14. Mocek Mateusz 15. Paterek Dawid 16. Sidełko Dominik 17. Siekaniec Przemysław 18. Sowula Marcin 19. Stolarski Sebastian 20. Straszak Wiktor 21. Wieczorek Kamil
Klasa IV a / 2013 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Marcin Nowak 1. Drabiński Paweł 2. Jania Jakub 3. Konsek Artur 4. Lewy Mateusz 5. Łach Mateusz 6. Łyczak Kacper 7. Mielniczuk Dawid 8. Ryba Monika 9. Saj Natalia 10. Sikora Dawid 11. Surma Łukasz 12. Szemla Piotr 13. Szymański Rafał 14. Wierzba Grzegorz 15. Wypasek Robert 16. Zonik Krzysztof
Klasa IV b / 2013 - technik informatyk / technik telekomunikacji
Wychowawca - mgr Marian Smalcerz 1. Bieda Konrad 2. Bugajewski Damian 3. Faron Sebastian 4. Grabowski Mateusz 5. Jasieczko Wojciech 6. Kopacz Piotr 7. Kuczmenda Patryk 8. Kwiotek Damian 9. Kwoka Tomasz 10. Nęcek Piotr 11. Piasecki Przemysław 12. Pstraś Dawid 13. Sasin Adrian 14. Wąsik Łukasz 15. Wielgus Grzegorz 16. Haraf Karol
Klasa IV a / 2014 - technik informatyk
Wychowawca - mgr Joanna Margielewska-Gromadka 1. Brynczka Maciej 2. Bzowski Rafał 3. Cempa Mateusz 4. Dąbrowski Mateusz 5. Durlak Kamil 6. Figura Rafał 7. Krasowski Adrian 8. Kuciel Przemysław 9. Majka Mateusz 10. Opalony Mateusz 11. (Owczarek Krystian) 12. Sierszecki Maciej 13. Starczynowski Przemysław 14. Sworzeniowski Bartosz 15. Szczęsny Tomasz 16. Wylężek Jakub 17. Zaremba Patryk 18. Żmuda Damian
Klasa IV b / 2014 - technik informatyk / technik cyfrowych procesów graficznych
Wychowawca - mgr inż. Wojciech Mirocha 1. Bernacki Tomasz 2. Berny Mateusz 3. Chmielowski Dawid 4. Czech Jakub 5. Dziurdzikowski Adrian 6. Grela Mateusz 7. Hanus Piotr 8. Kasza Gabriela 9. Kieres Anna 10. Kuś Joanna 11. Lenczowska Monika 12. Marciński Adrian 13. Moskal Paulina 14. (Nowak Bartosz) 15. Nowak Daria 16. Palarska Karolina 17. Pawlik Mateusz 18. Piętoń Klaudia 19. Ptasińska Weronika 20. Puzyniak Szymon 21. Ryba Maciej 22. Sołtysek Sara 23. Sowa Kamil 24. Śliz Katarzyna 25. Tura Michał 26. Woźnica Łukasz
Liceum Zawodowe i Profilowane (absolwenci 1997 - 2005)
Liceum Zawodowe
Klasa 4 / 1997 elektromechanik urządzeń przemysłowych
1. Białko Ewelina 2. Gierek Agnieszka 3. Kościelniak Aleksandra 4. Milkiewicz Agnieszka 5. Wąchal Olimpia 6. Wilczęga Sylwia 7. Witek Magdalena 8. Włosek Magdalena 9. Szreder Agnieszka 10. Bolek Ernest 11. Fudała Daniel 12. Kołodziej Andrzej 13. Kędziora Rafał 14. Krol Konrad 15. Margielewski Adam 16. Mazurkiewicz Tomasz 17. Nieużyła Arkadiusz 18. Padoł Marek 19. Pęczak Marcin 20. Pigoń Mariusz 21. Płoszczyca Daniel 22. Skwarczyński Daniel 23. Ślęzak Paweł 24. Wolny Jarosław 25. Frączek Mariusz 26. Drabik Łukasz
Klasa 4 / 1998 elektromechanik urządzeń przemysłowych
1. Bach Rafał 2. Budak Mariusz 3. Chiliński Tomasz 4. Cukier Robert 5. Jaromin Łukasz 6. Kapcia Bernadetta 7. Kosobucka Jadwiga 8. Kozioł Marcin 9. Mączka Marcin 10. Mlostek Michał 11. Ochmański Damian 12. Palian Iwona 13. Patucha Marcin 14. Piszczek Aneta 15. Pluta Wojciech 16. Radko Artur 17. Staszek Rafał 18. Szuster Jacek 19. Szymczyk Joanna 20. Wiśniewska Teresa 21. Zieliński Artur
Klasa 4 / 1999 elektromechanik urządzeń przemysłowych
1. Adamczyk Łukasz 2. Bartosik Damian 3. Dańczak Jacek 4. Dąbrowicz Przemysław 5. Dudek Arkadiusz 6. Hezner Dariusz 7. Jaśkowski Jarosław 8. Kamienik Mariusz 9. Kasprzycki Łukasz 10. Kolat Przemysław 11. Kosowski Daniel 12. Kosowski Grzegorz 13. Kozub Łukasz 14. Kwapisz Agnieszka 15. Lisecki Arkadiusz 16. Łukajczyk Adam 17. Margielewski Sebastian 18. Matyaszek Łukasz 19. Mikulec Jarosław 20. Moskała Mateusz 21. Nowak Ryszard 22. Oliński Przemysław 23. Piątek Łukasz 24. Polański Marek 25. Proksa Ariel 26. Pronobis Sławomir 27. Sikorski Janusz 28. Sikorski Marek 29. Skorupka Zbigniew 30. Szczepocki Krystian 31. Szuster Radosław 32. Turek Piotr 33. Wierzbik Michał 34. Żurawik Tomasz
Klasa IV m / 2000 - mechanik naprawy maszyn i urządzeń
1. Chrobak Mariusz 2. Dachowski Patryk 3. Duszyk Grzegorz 4. Gmaj Dariusz 5. Jelonek Mateusz 6. Kaszyca Maciej 7. Kępka Grzegorz 8. Łukajczyk Mariusz 9. Niedźwiedź Łukasz 10. Nowak Tomasz 11. Nowara Adam 12. Patucha Seweryn 13. Pigoń Paweł 14. Runowski Marcin 15. Rykalski Damian 16. Sekunda Roksana 17. Stańczyk Tomasz 18. Syguła Adam 19. Wantrych Łukasz 20. Wojcicki Robert
Klasa IV e / 2000 - mechanik naprawy maszyn i urządzeń
1. Banasik Tomasz 2. Biela Arkadiusz 3. Gębala Przemysław 4. Gromek Artur 5. Jamroz Łukasz 6. Krawczyk Krzysztof 7. Krypciak Michał 8. Łabuz Łukasz 9. Moryń Michał 10. Nowak Marcin 11. Ostrowski Wojciech 12. Pakiet Mirosław 13. Pancerz Piotr 14. Piłat Michał 15. Rysula Konrad 16. Ślęczka Paweł 17. Tulicki Robert 18. Wieczorek Karol 19. Wirski Przemysław 20. Zając Arkadiusz
Klasa IV / 2001 – elektromechanik urządzeń przemysłowych
1. Bębenek Piotr 2. Chotomowicz Marcin 3. Florczyk Marcin 4. Głowka Marcin 5. Haraf Maciej 6. Horniak Tomasz 7. Joachimiak Piotr 8. Kądziołka Łukasz 9. Kula Łukasz 10. Majchrzak Łukasz 11. Plewa Grzegorz 12. Proksa Rafał 13. Rosa Piotr 14. Sobula Marcin 15. Sroka Krzysztof 16. Szczęsny Mariusz 17. Szymiec Sylwia 18. Szyndler Artur 19. Tomczyk Maciej 20. Trzupek Łukasz 21. Wartała Łukasz 22. Wojciak Mariusz 23. Wojcik Mirosław 24. Wojcik Andrzej 25. Wrona Monika
Klasa IV / 2002 - monter-elektronik
1. Drela Krzysztof 2. Dobosz Tomasz 3. Dzierwa Dominik 4. Fafl iński Paweł 5. Frączek Paweł 6. Harfa Piotr 7. Hezner Tomasz 8. Kempa Piotr 9. Kempa Michał 10. Krasicki Michał 11. Pietras Marcin 12. Proksa Jakub 13. Sałata Tomasz 14. Stolarczyk Dariusz 15. Stryjewska Magdalena 16. Stypa Adam 17. Surmacz Mariusz 18. Urban Rafał 19. Wielgus Grzegorz 20. Wierzbak Karol 21. Włodarczyk Tomasz 22. Zaplata Piotr 23. Zychler Beata
Klasa IV / 2003 - monter-elektronik
1. Adamczyk Wojciech 2. Adamczyk Sebastian 3. Adamiak Dariusz 4. Biel Rafał 5. Czyż Konrad 6. Fornagiel Łukasz 7. Gadomski Marcin 8. Gruszczyńska Kamila 9. Guja Przemysław 10. Guja Michał 11. Jachimczyk Marcin 12. Krawczyk Michał 13. Majcherczyk Kamil 14. Michalik Piotr 15. Miś Przemysław 16. Musik Rafał 17. Orlicki Tomasz 18. Płachta Sebastian 19. Prusak Łukasz 20. Pstrąg Radosław 21. Rosołowski Damian 22. Smołka Sebastian 23. Sosnowski Łukasz 24. Sowa Paweł 25. Szulc Krystian 26. Święszek Katarzyna 27. Woźniak Bartosz 28. Wyderka Paweł
Klasa IV / 2004 - elektryk
1. Babula Wojciech 2. Bachowski Paweł 3. Bogdanik Łukasz 4. Bucki Marcin 5. Bułat Paweł 6. Cieśla Przemysław 7. Dziwak Marcin 8. Gryz Marcin 9. Kasprzyk Artur 10. Konieczny Tomasz 11. Kordula Daniel 12. Kurcz Marcin 13. Lipiński Tomasz 14. Majcherczyk Kamil 15. Marcinkowski Mariusz 16. Marszałek Marcin 17. Mrożek Przemysław 18. Musialik Adam 19. Ocieczek Marcin 20. Pierzchała Piotr 21. Stadnik Sebastian 22. Szlachcic Jarosław 23. Śmigowska Angelika 24. Wiewiora Maciej 25. Zborowski Tomasz 26. Zbytniewski Przemysław 27. Zypser Marian
Liceum Profilowane
Klasa IV / 2005 - mechatroniczna
1. Byrski Rafał 2. Ciupik Marcin 3. Helbin Arkadiusz 4. Jamroz Bartosz 5. Jędrzejas Paweł 6. Kalinowski Tomasz 7. Korlacki Przemysław 8. Krasiejko Krzysztof 9. Liszka Bartosz 10. Makselon Andrzej 11. Małek Kamil 12. Michalski Leszek 13. Mroziński Grzegorz 14. Mzyk Andrzej 15. Sosnowski Daniel 16. Topolski Samuel 17. Tosza Andrzej 18. Wielonek Michał 19. Zawiślak Rafał
Policealne Studium Techniczne (absolwenci 2003 - 2008)
Klasa II / 2003 - technik telekomunikacji
1. Banasik Grzegorz 2. Borowiec Maciej 3. Chotomowicz Marcin 4. Chudy Magdalena 5. Ciecierska Monika 6. Florczyk Marcin 7. Frydel Mariusz 8. Granowska Marta 9. Januszkiewicz Iwona 10. Joachimiak Piotr 11. Kondziołka Łukasz 12. Kopeć Grzegorz 13. Miś Robert 14. Peukert Katarzyna 15. Stos Joanna 16. Szyndler Artur 17. Wacławek Bernadeta 18. Wojcik Andrzej
Klasa II / 2004 - technik telekomunikacji
1. Banasik Jarosław 2. Błażejczak Tomasz 3. Byrski Paweł 4. Czubaja Sławomir 5. Derela Krzysztof 6. Ganobiz Dagmara 7. Hezner Tomasz 8. Jakubik Grzegorz 9. Jędrzejewski Wojciech 10. Jóźwik Gabriel 11. Jurkiewicz Remigiusz 12. Łukajczyk Monika 13. Matyjaszczyk Agnieszka 14. Migacz Andrzej 15. Młynarska Aneta 16. Nawrot Michał 17. Rutkowski Łukasz 18. Rybak Adrian 19. Salwach Dawid 20. Sałata Tomasz 21. Skowroński Marek 22. Sowa Paweł 23. Szymiec Paweł 24. Zając Arkadiusz
Klasa II / 2005 - technik telekomunikacji
1. Adamczyk Wojciech 2. Machnik Sylwia 3. Michalik Piotr 4. Podbioł Marcin 5. Rosołowski Damian 6. Surmacz Mariusz 7. Dziubany Artur 8. Furman Tomasz 9. Jędrzejczyk Michał 10. Matusik Mirosław 11. Mieszaniec Andrzej 12. Sycz Grzegorz 13. Zieliński Radosław
Klasa II / 2006 - technik urządzeń audiowizualnych technik telekomunikacji
1. Dziwak Marcin 2. Gaj Mariusz 3. Marcinkowski Mariusz 4. Wadowski Piotr 5. Czubaja Sławomir 6. Młynarska Aneta 7. Rybak Adrian 8. Rykalski Maciej 9. Walczak Michał 10. Zborowski Tomasz
Klasa II / 2007 - technik urządzeń audiowizualnych technik telekomunikacji
1. Cempura Sławomir 2. Dziwak Marcin 3. Gaj Mariusz 4. Sienkiewicz Janusz 5. Szlosarczyk Artur 6. Wadowski Piotr 7. Bialik Tomasz 8. Deńczyk Michał 9. Ławik Łukasz 10. Potoczny Piotr 11. Reichel Paulina 12. Więcek Mariusz
Klasa II / 2008 - technik elektronik
1. Mazgaj Mariusz 2. Rudek Karol
Technikum Energetyczne dla Pracujących (absolwenci 1970 - 2008)
Klasa III / 1970 - elektroenergetyk
1. Banasik Bogusław 2. Bernacki Andrzej 3. Bramer Adam 4. Buczkowski Janusz 5. Butmankiewicz Jan 6. Drobniak Kazimierz 7. Gałka Kazimierz 8. Głowacz Andrzej 9. Jałowiecki Zdzisław 10. Kasprzyk Jacek 11. Kirker Tadeusz 12. Klem Adam 13. Knapik Kazimierz 14. Kuprasz Edward 15. Lichtański Ryszard 16. Odrzywołek Andrzej 17. Pająk Eugeniusz 18. Pietkiewicz Adam 19. Polewka Jan 20. Purski Krzysztof 21. Pustiowski Jan 22. Siga Jerzy 23. Smagacz Antoni 24. Szepietowski Stanisław 25. Szyndera Marian
Klasa III / 1971 - elektroenergetyk
1. Bańkowski Andrzej 2. Dąbek Stanisław 3. Dubiel Zdzisław 4. Dzioba Marek 5. Guguła Bogdan 6. Huber Wiesław 7. Ignaczak Bogusław 8. Jakobik Władysław 9. Jałowiecki Andrzej 10. Jasieczko Władysław 11. Kałuża Zbigniew 12. Kłuciński Tadeusz 13. Koster Andrzej 14. Kulawik Wiesław 15. Lower Jozef 16. Madeja Andrzej 17. Obrok Jan 18. Ożana Marek 19. Patałąg Gabriela 20. Sala Stanisław 21. Sarna Tadeusz 22. Stachańczyk Edward 23. Stolorz Marian 24. Tomera Zbigniew 25. Tosza Roman 26. Tosza Zbigniew 27. Żurawik Emanuel
Klasa III / 1972 - elektroenergetyk
1. Bac Jan 2. Banaś Kazimierz 3. Baran Alojzy 4. Baranowski Leszek 5. Czak Tadeusz 6. Gwiźdź Mieczysław 7. Kadula Wiesław 8. Magdziarz Ryszard 9. Maślanka Kazimierz 10. Matusik Jan 11. Mazurkiewicz Hieronim 12. Michałek Zdzisław 13. Mistarz Andrzej 14. Musiał Jozef 15. Oleksy Stanisław 16. Palka Stefan 17. Perończyk Zdzisław 18. Piegza Mieczysław 19. Smolik Jakub 20. Sumera Ryszard 21. Szafruga Andrzej 22. Taborski Stanisław 23. Wierzbik Jan 24. Wojtowicz Jerzy 25. Łysik Zbigniew
Klasa IV / 1974 - elektroenergetyk
1. Bartosik Bogdan 2. Baran Marian 3. Broda Jozef 4. Deloch Henryk 5. Dzioba Wojciech 6. Hupajło Mieczysław 7. Jamroz Stanisławski 8. Jaromin Roman 9. Kunicki Jozef 10. Madeja Jozef 11. Makowski Wincenty 12. Nieużyła Wiesław 13. Nowak Wiesław 14. Pieczara Kazimierz 15. Siata Jerzy 16. Taboł Wiesław 17. Zakrzewski Marian 18. Zając Stefan 19. Zięba Jozef
Klasa IV / 1975 - elektryk
1. Adamczyk Franciszek 2. Chajdaś Waldemar 3. Chwalczyk Roman 4. Gaska Stanisław 5. Gołygowski Janusz 6. Kądziołka Zbigniew 7. Kustra Jan 8. Lizak Wiesław 9. Marczyk Jerzy 10. Matyasik Idzi 11. Mentelski Ryszard 12. Miąsko Marek 13. Paluch Tadeusz 14. Pniak Maciej 15. Ryczek Tadeusz 16. Sumera Wiesław 17. Slęczka Andrzej 18. Trzaska Bogdan 19. Widerski Zbigniew 20. Ziarko Ryszard 21. Zięcina Leszek
Klasa IV TW / 1976 - elektroenergetyk
1. Bąk Jacek 2. Ciołczyk Mieczysław 3. Dubiel Wiesław 4. Grzybek Roman 5. Gumieniak Stanisław 6. Jaromin Paweł 7. Krawczyk Włodzimierz 8. Kwaśniewski Zbigniew 9. Mizgała Stanisław 10. Pieronkiewicz Julian 11. Stafa Henryk 12. Szczuock Marian 13. Wiśniewski Leszek 14. Zając Bogusław
Klasa III TW / 1976 - elektroenergetyk
1. Baran Marian 2. Bodzenta Michał 3. Bol Roman 4. Ciołczyk Jerzy 5. Gołygowski Ireneusz 6. Dubiel Tadeusz 7. Gaj Karol 8. Gąska Jan 9. Gorski Marek 10. Grochowski Tadeusz 11. Guja Bogdan 12. Hądz Andrzej 13. Izmajłow Czesław 14. Jasieczko Kazimierz 15. Job Henryk 16. Krawczyk Bogusław 17. Łąka Janusz 18. Łopacki Marian 19. Maślanka Dionizy 20. Matusik Jozef 21. Mazela Roman 22. Mazur Kazimierz 23. Mazurek Janusz 24. Mierzwa Zbigniew 25. Mikrut Czesław 26. Mizgała Stanisławski 27. Nowak Bogdan 28. Nowak Wiesław 29. Prasak Augustyn 30. Rostkowski Zenon 31. Stachurski Ryszard 32. Trusiak Ryszard 33. Wilk Jozef 34. Wysocki Henryk
Klasa III TW / 1977 - energetyka cieplna
1. Bednarek Zdzisław 2. Białogrzywy Feliks 3. Bończak Lech 4. Borowiec Stanisław 5. Drobniak Jerzy 6. Dzierwa Kazimierz 7. Grzybek Grzegorz 8. Haraf Wiktor 9. Chrapek Henryk 10. Kosiński Bogdan 11. Kościelny Andrzej 12. Leś Janusz 13. Loch Wiesław 14. Musiał Tadeusz 15. Odrzywolski Aleksander 16. Pawlak Jerzy 17. Prostak Krzysztof 18. Radosz Kazimierz 19. Sendor Jozefa 20. Warszawski Jacek 21. Wirski Ryszard 22. Wnuk Mieczysław 23. Woszczyna Zbigniew 24. Zawadzki Ryszard 25. Zięba Janusz 26. Żmija Zbigniew
Klasa III e / 1978 – technik elektryk-elektroenergetyk
1. Chajdaś Zbigniew 2. Cyruła Janusz 3. Czułkin Marian 4. Derela Ryszard 5. Dubiel Kazimierz 6. Duraj Bolesław 7. Hepek Marek 8. Hezner Kazimierz 9. Krol Bogusław 10. Kucharski Jan 11. Ludwiczak Władysław 12. Mizgała Jerzy 13. Musiał Bogdan 14. Olejek Zdzisław 15. Otrębski Bogdan 16. Palęga Janusz 17. Sokora Marian 18. Sołtysik Henryk 19. Szalonka Jerzy 20. Szubart Andrzej 21. Wojtaszek Ryszard
Klasa III m / 1978 – energetyka cieplna
1. Biedroń Adam 2. Cebula Jozef 3. Czak Kazimierz 4. Dubiel Kazimierz 5. Filek Jerzy 6. Grucel Zdzisław 7. Karweta Antoni 8. Klusek Ryszard 9. Kołodziejczyk Zbigniew 10. Kozakiewicz Andrzej 11. Piętak Janusz 12. Radko Aleksander 13. Wawrzyński Mieczysław 14. Wiśniewski Krystian 15. Zieliński Andrzej 16. Moskal Edward
Klasa III e / 1979 – elektroenergetyk
1. Bryl Marek 2. Czopik Jerzy 3. Chrzanowski Stanisław 4. Figura Marian 5. Gajos Bogusław 6. Gąska Adam 7. Gondek Stefan 8. Jankowski Artur 9. Korba Marian 10. Kustin Bogdan 11. Mierzwa Mirosław 12. Sarga Krzysztof 13. Urbańczyk Janusz 14. Woźnica Grzegorz 15. Węgrzyn Jacek 16. Wichrowski Jacek 17. Wojcik Ryszard 18. Żaliński Marek 19. Żurawik Krzysztof
Klasa III m / 1979 – energetyka cieplna
1. Bulak Bogdan 2. Czopik Władysław 3. Gałka Janusz 4. Kaczmarczyk Janusz 5. Lawędziak Wojciech 6. Marunowski Leszek 7. Motulewski Ryszard 8. Olchawa Jerzy 9. Popęda Jerzy 10. Pikur Ryszard 11. Stawarz Bogdan 12. Sowa Stanisław 13. Ziętek Janusz
Klasa III e / 1980 - elektroenergetyk
1. Chaberka Zbigniew 2. Czeluśniak Adam 3. Dubiel Bogdan 4. Dubiel Tadeusz 5. Dudek Kazimierz 6. Dzierwa Zbigniew 7. Dziewa Jerzy 8. Folga Krzysztof 9. Guja Włodzimierz 10. Jazowski Jacek 11. Kowalski Adam 12. Krupa Wojciech 13. Łukowicz Gustaw 14. Osada Bogdan 15. Pach Marek 16. Paliwoda Jerzy 17. Pawłowski Andrzej 18. Pietras Kazimierz 19. Perończyk Krzysztof 20. Sowula Andrzej 21. Szencel Mirosław 22. Szuster Jan 23. Wojtowicz Piotr 24. Wrona Wiesław 25. Wroński Wiesław 26. Zięba Jacek
Klasa III m / 1980 - energetyk
1. Denis Jadwiga 2. Gajewski Bartłomiej 3. Gliwa Grzegorz 4. Grodzki Tadeusz 5. Kołodziejczyk Ryszard 6. Pelc Jan 7. Prokop Kazimierz 8. Sarna Andrzej 9. Sarna Mateusz 10. Sitko Adam 11. Szymiec Leszek
Klasa III m / 1981 - energetyka cieplna
1. Bartosik Jacek 2. Bielecki Jacek 3. Borowski Krzysztof 4. Chyb Władysław 5. Dubiel Wojciech 6. Dukliński Aleksander 7. Dworak Edward 8. Guja Bogdan 9. Harańczyk Stanisław 10. Krasnodębski Bogdan 11. Kustrin Leszek 12. Laskowski Roman 13. Marcisz Andrzej 14. Michalik Stefan 15. Mielczarek Zdzisław 16. Noszczyński Jerzy 17. Olejek Lesław 18. Pstrąg Zdzisław 19. Ryba Jerzy 20. Siwik Krzysztof 21. Soroka Grzegorz 22. Stepa Waldemar 23. Sysło Andrzej 24. Ślęczka Ryszard 25. Tomaszkiewicz Adam 26. Wabik Eugeniusz 27. Wątroba Wiesław 28. Zięba Jerzy
Klasa III e / 1982 - elektroenergetyk
1. Cabaj Krzysztof 1. Harwig Waldemar 2. Jania Jarosław 3. Kiełbus Adam 4. Kłuciński Zbigniew 5. Kmiecik Janusz 6. Kopka Ryszard 7. Kustrin Marek 8. Lach Zbigniew 9. Latak Marek 10. Lewandowski Zbigniew 11. Motulewski Jerzy 12. Pająk Krzysztof 13. Siga Czesław 14. Włosiński Marek
Klasa III e / 1983 - elektroenergetyk
1. Bąk Piotr 2. Budak Zbigniew 3. Ciołczyk Czesław 4. Dubiel Artur 5. Dudek Roman 6. Głębocka Iwona 7. Głowacki Adam 8. Guja Andrzej 9. Jędrzejczyk Tadeusz 10. Kasprzyk Arkadiusz 11. Klimczak Grzegorz 12. Koźbielak Stefan 13. Matoga Janusz 14. Moździerz Władysław 15. Podyma Eugeniusz 16. Polański Andrzej 17. Schiller Zygfryd 18. Sojka Stanisław 19. Ściebur Andrzej 20. Ślęczka Piotr 21. Trzepietowski Zygmunt 22. Wrona Ryszard 23. Wrobel Janusz
Klasa III / 1985 - elektryk
1. Białek Tadeusz 2. Boroń Tomasz 3. Byrczek Andrzej 4. Czajor Stanisław 5. Dorosz Kazimierz 6. Dziedzic Agata 7. Gadocha Piotr 8. Koźbielak Elżbieta 9. Kucharski Zbigniew 10. Maciejowski Grzegorz 11. Mularczyk Zbigniew 12. Peclow Adam 13. Purska Elżbieta 14. Siekaniec - Serafi n Joanna 15. Sośnierz Mirosław 16. Szwanke Ewa
Klasa III / 1986 - elektryk
1. Gieras Leszek 2. Kajdas Dariusz 3. Marczykiewicz Jadwiga 4. Matlak Ryszard 5. Rak Grzegorz 6. Skorupa Bogdan 7. Strzałka Dariusz
Klasa III m / 1987 - energetyk
1. Flesiński Dariusz 2. Flader Kazimierz 3. Kamiński Marek 4. Karpiński Dariusz 5. Kowalik Dariusz 6. Krzysik Zbigniew 7. Mamoń Dariusz 8. Olszowski Tomasz 9. Pagos Dariusz 10. Rożnawski Bogdan 11. Siewior Mariusz 12. Smolarczyk Bogdan 13. Stolarczyk Mirosław 14. Suchan Piotr 15. Wierzba Henryk
Klasa III e / 1987 - elektryk
1. Boba Zbigniew 2. Cierniowski Leszek 3. Ficek Janusz 4. Gora Ryszard 5. Goralczyk Piotr 6. Kaczor Zygmunt 7. Korlacki Dariusz 8. Kwadrans Dariusz 9. Marszałek – Piwowar Ewa 10. Mocek Zbigniew 11. Nieużyła Bogusław 12. Niziołek Daniel 13. Paluch Bogdan 14. Patucha Piotr 15. Sobos Waldemar 16. Urban Kazimierz
Klasa III e/m / 1988 - elektryk
1. Bialik Ireneusz 2. Busch Robert 3. Durlak Jan 4. Fidytek Piotr 5. Frankiewicz Robert 6. Gęgała Dariusz 7. Głowacki Andrzej 8. Iwański Mirosław 9. Kloc Sławomir 10. Knapik Bartłomiej 11. Lach Janusz 12. Matusiak Janusz 13. Matusik Leszek 14. Michalska Barbara 15. Mruszczak Mirosław 16. Parcia Zbigniew 17. Patucha Jacek 18. Skowroński Kazimierz 19. Stanuch Bogdan 20. Stolarczyk Arkadiusz 21. Ślusarczyk Janusz 22. Zuchowicz Zbigniew 23. Zych Bogdan
Klasa III m-e / 1989 - elektryk
1. Bałys Ryszard 2. Cop Zdzisław 3. Czernik Jacek 4. Dźwig Edward 5. Gałecki Adam 6. Kozina Robert 7. Machajda Janusz 8. Mytnik Dariusz 9. Ozga Jozef 10. Pajestka Janusz 11. Patucha Andrzej 12. Radgowski Piotr 13. Rakoczy Artur 14. Rosiek Grzegorz 15. Rudzki Grzegorz 16. Sito Krzysztof 17. Sowa Krzysztof 18. Starostka Marek 19. Stolarczyk Mariusz 20. Surma Mirosław 21. Woch Krzysztof 22. Warzecha Krzysztof 23. Woźnica Paweł 24. Zapadka Robert 25. Żabicki Rafał
Klasa III a / 1990 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Baniak Jacek 2. Chanek Adrian 3. Dziedzina Artur 4. Gaj Grzegorz 5. Gajda Adam 6. Grzegorczyk Rafał 7. Hapek Rafał 8. Hezner Maciej 9. Jussak Jacek 10. Kita Andrzej 11. Knurowski Rafał 12. Kołtowski Arkadiusz 13. Kulik Tomasz 14. Moskal Robert 15. Piątek Robert 16. Polityńska Katarzyna 17. Stefański Adam 18. Studnicki Tomasz 19. Walerian Janusz 20. Wieczorek Krzysztof 21. Wolski Wojciech 22. Żurek Krzysztof
Klasa III m -e / 1990 monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Dziubek Dariusz 2. Gancarczyk Robert 3. Bładzik Paweł 4. Iżewski Jarosław 5. Kalisz Tomasz 6. Klisiewicz Mirosław 7. Kutaj Tomasz 8. Kwaśniewski Marcin 9. Kwiatek Stanisław 10. Lewandowska Anna 11. Majboroda Artur 12. Mroz Małgorzata 13. Plinta Ireneusz 14. Przybyła Piotr 15. Sosnowski Grzegorz 16. Sulik Wiesław 17. Szemla Tomasz 18. Szlachta Marek 19. Zięba Mirosław 20. Żak Paweł
Klasa III a / 1991 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Andrzejewska Małgorzata 2. Biel Bartłomiej 3. Boratyńska Dorota 4. Burda Mariusz 5. Figura Tomasz 6. Gałecki Janusz 7. Kopciara Renata 8. Kuchta Robert 9. Kurbiel Gabriela 10. Piętak Paweł 11. Rokitowski Paweł 12. Sałga Robert 13. Sosin Sławomir 14. Stolarczyk Piotr 15. Warzecha Agnieszka 16. Zięba Artur
Klasa III b/ 1991 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Biernacki Paweł 2. Drabik Arkadiusz 3. Kopiejko Mirosław 4. Miroń Paweł 5. Pawelec Przemysław 6. Pietrzyk Marian 7. Porębski Dariusz 8. Stepkowski Michał 9. Szuler ¬dzisław 10. Szymiec Maciej 11. Tarabuła Jarosław 12. Tataruch Bogdan 13. Uznański Krzysztof 14. Grabania Mariusz 15. Nieużyła Dominik
Klasa III e-t /1991 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bąk Adrian 2. Białka Bogdan 3. Bogacki Marcin 4. Bzowski Kazimierz 5. Cedzidło Ireneusz 6. Ciołczyk Marian 7. Dyląg Sylwester 8. Filipek Ireneusz 9. Gaj Rafał 10. Gaj Jerzy 11. Gutowski Mariusz 12. Kastelik Marek 13. Kosowski Wiesław 14. Kraus Wojciech 15. Miałkowski Janusz 16. Nitoń Mirosław 17. Pytel Andrzej 18. Anna Anna 19. Ryndak Krzysztof 20. Starzec Andrzej 21. Ślusarczyk Sławomir
Klasa III a / 1992 monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Bator Joanna 2. But Jerzy 3. Chrząszcz Agnieszka 4. Joniec Jacek 5. Kadula Piotr 6. Łach Jacek 7. Maciaś Rafał 8. Majcherczyk Joanna 9. Morkisz Krystian 10. Ociepka Artur 11. Potocki-Dalka Robert 12. Ryszka Aneta 13. Śmiertka Robert 14. Stadler Rober 15. Sucheta Paweł 16. Szczurek Magdalena 17. Toma Artur 18. Żelasko Krzysztof 19. Zymonik Krzysztof
Klasa III e / 1992 elektromonter maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bulek Rafał 2. Bulga Rafał 3. Chłosta Marcin 4. Czarnecki Michał 5. Duda Robert 6. Gołas Mariusz 7. Homik Ryszard 8. Hydel Artur 9. Jarecki Robert 10. Krupa Marcin 11. Kugler Jarosław 12. Majta Marcin 13. Maślankowski Marcin 14. Nalewajk Witold 15. Orzeł Ireneusz 16. Osielczak Tomasz 17. Pluta Piotr 18. Tadus Jacek 19. Tura Mariusz 20. Zięba Mariusz
Klasa III t / 1992 tokarz
1. Długajczyk Rafał 2. Gałas Jarosław 3. Glimos Paweł 4. Głowacki Rafał 5. Grossy Krzysztof 6. Kalinowski Bogdan 7. Kurtyka Robert 8. Lipińska Beata 9. Morawska Izabela 10. Musiał Seweryn 11. Palka Arkadiusz 12. Pawlik Tomasz 13. Radzik Marcin 14. Rzepniewski Daniel 15. Szymańska Anna 16. Żuromski Michał
Klasa III em / 1993 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Badura Wiesław 2. Borzęcki Robert 3. Duda Jarosław 4. Gołębiewski Radosław 5. Hazuka Daniel 6. Janik Robert 7. Kowalczyk Dariusz 8. Legutko Rafał 9. Lisak Rafał 10. Lisiakiewicz Paweł 11. Lisiakiewicz Damian 12. Łuszczak Krzysztof 13. Magdziarz Tomasz 14. Molenda Tomasz 15. Naleźnik Krzysztof 16. Niemczyk Marcin 17. Paluchowski Jarosław 18. Pałczyński Artur 19. Piotrowski Jarosław 20. Resiak Dariusz 21. Rzepiel Rafał 22. Szykuła Damian 23. Warzecha Mariusz 24. Zięba Paweł 25. Żabiński Łukasz
Klasa III s / 1993 ślusarz – spawacz
1. Bobik Daniel 2. Boćkowski Waldemar 3. Brożek Sebastian 4. Gąsior Grzegorz 5. Głęb Grzegorz 6. Głębik Damian 7. Hezner Łukasz 8. Kler Robert 9. Kolka Krzysztof 10. Krzystolik Adam 11. Marcelewicz Grzegorz 12. Psiuk Piotr 13. Radoń Rafał 14. Sośnierz Marcin 15. Szumilas Robert 16. Więcek Adam 17. Żurek Mariusz 18. Żurkowski Paweł
Klasa III t / 1993 tokarz
1. Adamczyk Paweł 2. Barczyk Jacek 3. Barski Sebastian 4. Buliszak Mateusz 5. Bury Jarosław 6. Drabik Grzegorz 7. Dym Piotr 8. Fudali Grzegorz 9. Gruca Tomasz 10. Janczar Roman 11. Korbiel Adam 12. Murzyn Dawid 13. Olej Andrzej 14. Opozda Artur 15. Pluta Tomasz 16. Siedliński Marcin 17. Soroka Sebastian 18. Ślusarczyk Grzegorz 19. Warchoł Dariusz
Klasa III t s / 1993 tokarz
1. Balicki Szymon 2. Błachut Ryszard 3. Dudzik Benedykt 4. Jochymek Andrzej 5. Leś Andrzej 6. Leśnicki Andrzej 7. Maciaszek Michał 8. Mamcarz Marcin 9. Mardarski Rafał 10. Maziarz Robert 11. Miszkiewicz Paweł 12. Ofender Robert 13. Pietkiewicz Jarosław 14. Stańczyk Roman 15. Sypel Mariusz 16. Świerk Miłosz 17. Zonik Sławomir
Klasa III em / 1994 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Błaszczyk Piotr 2. Bogacz Rafał 3. Czerwiński Grzegorz 4. Czerwonka Sylwester 5. Dziadek Bogdan 6. Galas Piotr 7. Grabania Artur 8. Guzik Paweł 9. Jelonek Piotr 10. Knerowicz Mariusz 11. Konik Łukasz 12. Korejwo Paweł 13. Madro Aleksander 14. Mazur Tomasz 15. Mikrut Tomasz 16. Nędza Rafał 17. Nowak Michał 18. Olesik Andrzej 19. Smalcerz Wojciech 20. Tatara Włodzimierz
Klasa III m / 1994 monter urządzeń elektrycznych
1. Bożek Sławomir 2. Chudy Marek 3. Czak Tomasz 4. Czopek Rałał 5. Czyżewski Grzegorz 6. Dąbrowski Tomasz 7. Dembowiak Sebastian 8. Gędłek Arkadiusz 9. Koźbiał Stefan 10. Mikrut Michał 11. Niemczyk Tomasz 12. Ochmański Przemysław 13. Ochwat Tadeusz 14. Olas Gerard 15. Przybyła Krzysztof 16. Siewior Marcin 17. Tarasek Artur 18. Tarnawski Andrzej 19. Wojtasik Piotr
Klasa III s / 1994 tokarz – spawacz
1. Bednarczyk Michał 2. Cyba Michał 3. Depta Bartosz 4. Grędziński Mariusz 5. Jachta Marek 6. Jamroz Paweł 7. Kaszuba Piotr 8. Knapik Zbigniew 9. Kopciuch Tomasz 10. Kuglin Leszek 11. Matoga Eugeniusz 12. Pasiuk Rafał 13. Radko Paweł 14. Szostak Waldemar 15. Tukaj Bartosz 16. Waligorski Marcin 17. Zarzeczny Przemysław 18. Żyłka Artur
Klasa III t / 1994 tokarz
1. Barski Sebastian 2. Gębala Krzysztof 3. Głodek Łukasz 4. Guczalski Paweł 5. Kubicz Jan 6. Lipiński Marek 7. Lis Grzegorz 8. Łukaszyk Bartosz 9. Musiał Rafał 10. Musiał Adrian 11. Piegza Robert 12. Pstraś Piotr 13. Sapeta Jarosław 14. Szczęch Dawid 15. Szymocha Sergiusz 16. Tataruch Piotr 17. Torbarski Marek 18. Wojtas Damian 19. Zastrzeżyński Adam 20. Zięba Sławomir
Klasa III b / 1995 monter izolacji termicznych - murarz
1. Białogrzywy Piotr 2. Broczkowski Tomasz 3. Brozda Mateusz 4. Cierpich Andrzej 5. Filipek Wojciech 6. Grabowski Przemysław 7. Jamroz Łukasz 8. Jazowski Roman 9. Jurgaś Sebastian 10. Kasprzyk Rafał 11. Łakomiec Daniel 12. Nitoń Daniel 13. Radomski Tomasz 14. Skowron Jerzy 15. Sobol Adam 16. Solarz Artur 17. Szczyrzyca Paweł 18. Wilczek Jarosław 19. Wysowski Marek 20. Zawada Sebastian
Klasa III em / 1995 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bochenek Dominik 2. Cierpich Grzegorz 3. Czechowski Sławomir 4. Dąbrowski Piotr 5. Dziuba Grzegorz 6. Engelhardt Przemysław 7. Gucik Mariusz 8. Kasprzyk Krystian 9. Kraj Jacek 10. Kwaśniewski Michał 11. Mazur Mariusz 12. Moszkowicz Marcin 13. Patyk Marcin 14. Piłka Dariusz 15. Rosa Robert 16. Wiśniowski Dariusz 17. Wroblewski Aureliusz 18. Ziarko Marcin 19. Zięba Tomasz 20. Zobek Robert
Klasa III ts / 1995 tokarz
1. Bajer Seweryn 2. Banasik Artur 3. Bartuś Krzysztof 4. Biśta Marcin5. Buczek Dawid 6. Ćwikliński Marcin 7. Głowacz Tomasz 8. Gołas Daniel 9. Jamroz Dariusz 10. Jarnot Paweł 11. Juźkiewicz Marek 12. Lamont Robert 13. Larysz Tomasz 14. Musiał Artur 15. Pawłowski Adam 16. Polek Mariusz 17. Stocerz Krzysztof 18. Szydek Krzysztof 19. Szylko Damian 20. Tekielak Krzysztof 21. Wojcik Paweł 22. Zemirek Tomasz
Klasa III bs / 1996 monter izolacji termicznych
1. Bednarski Bartłomiej 2. Bończak Robert 3. Brzeźański Adam 4. Budak Bartłomiej 5. Budak Mariusz 6. Czopek Paweł 7. Gąska Paweł 8. Getel Łukasz 9. Gorzkowski Marcin 10. Grakielnia Grzegorz 11. Jakubowski Bartosz 12. Jurgaś Patryk 13. Jurkiewicz Adam 14. Kara Piotr 15. Kolka Marcin 16. Kower Łukasz 17. Krapek Artur 18. Marszałek Krzysztof 19. Mazur Zbigniew 20. Pucuła Łukasz 21. Schildt Marek 22. Sobieraj Piotr 23. Stefański Artur 24. Szaleniec Robert 25. Zawadzki Marcin
Klasa III em / 1996 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Budzyński Bujas 2. Bujas Marcin 3. Bułat Piotr 4. Chuderski Krzysztof 5. Chrobak Łukasz 6. Cieśla Rafał 7. Duda Adam 8. Dulowski Dawid 9. Dworak Marcin 10. Dyński Remigiusz 11. Grela Grzegorz 12. Helbin Artur 13. Herman Łukasz 14. Herod Bartłomiej 15. Hołda Dariusz 16. Jasiński Artur 17. Jurkiewicz Darek 18. Kaczmarczyk Tomasz 19. Krupa Robert 20. Legutko Marcin 21. Marcinkowski Marcin 22. Marszałek Dariusz 23. Niemczyk Damian 24. Pawela Piotr 25. Przebindowski Grzegorz 26. Prygiel Sławomir 27. Sałata Artur 28. Skrzek Smoła 29. Smoła Ireneusz 30. Sobas Krzysztof 31. Wolanin Grzegorz 32. Wrobel Dominik 33. Wiltosiński Konrad 34. Żuradzki Krzysztof
Klasa III ts / 1997 ślusarz – mechanik
1. Budak Mirosław 2. Bujniak Damian 3. Domagalski Marcin 4. Dubiel Jan 5. Dziurdzikowski Krystian 6. Huber Krzysztof 7. Krajewski Daniel 8. Kuc Dominik 9. Lipiński Damian 10. Pakos Paweł 11. Pieczara Błażej 12. Pieczara Krzysztof 13. Polonek Marcin 14. Potoniec Ireneusz 15. Radoń Robert 16. Rykalski Maciej 17. Sobieniowski Arkadiusz 18. Stasiowski Rafał 19. Szymiec Piotr 20. Widera Bartłomiej 21. Wojcik Damian 22. Wojcik Krzysztof 23. Zięba Paweł
Klasa III e / 1998 elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Borkowski Krzysztof 2. Ćwikliński Paweł 3. Dubiel Paweł 4. Fudała Piotr 5. Gaweł Janusz 6. Jamrozik Marcin 7. Kołomański Andrzej 8. Kwiatkowski Jarosław 9. Łoś Marian 10. Maciaszek Marcin 11. Matusik Grzegorz 12. Mrozik Tomasz 13. Nieć Paweł 14. Potoczny Piotr 15. Sawina Grzegorz 16. Sewioło Marcin 17. Sikora Łukasz 18. Ślusarczyk Krzysztof 19. Włoch Waldemar 20. Wojtaszek Daniel 21. Zając Dawid
Klasa III s / 1998 ślusarz – mechanik
1. Biela Maciej 2. Bolek Sławomir 3. Ciecierski Przemysław 4. Durlik Marcin 5. Gruba Tomasz 6. Jakubas Klaudiusz 7. Janus Adam 8. Jaromin Sebastian 9. Kaczka Damian 10. Kaczka Dominik 11. Kasprzycki Jerzy 12. Kostewicz Grzegorz 13. Kotyla Krzysztof 14. Kubański Łukasz 15. Kułacz Sławomir 16. Łach Mariusz 17. Miler Mariusz 18. Oskwarek Paweł 19. Ptak Rafał 20. Sarek Rafał 21. Sikora Paweł 22. Skrzypczak Piotr 23. Smoliło Marcin 24. Sobieraj Artur 25. Solarz Paweł 26. Szulc Wojciech 27. Taborski Marcin 28. Wojtczak Łukasz
Klasa III / 1999 ślusarz – mechanik
1. Bania Dariusz 2. Barski Bartłomiej 3. Brandys Mariusz 4. Cabala Artur 5. Fudała Tomasz 6. Gawłowski Grzegorz 7. Golonek Marcin 8. Grudzinski Marcin 9. Hadała Paweł 10. Hołda Krzysztof 11. Jakobik Grzegorz 12. Jakubas Janusz 13. Jastrzębski Łukasz 14. Kolasa Rafał 15. Kowalczyk Mariusz 16. Kulerski Andrzej 17. Liptak Kazimierz 18. Lorenc Mariusz 19. Mazurek Grzegorz 20. Michalik Damian 21. Orłow Łukasz 22. Ptasiński Łukasz 23. Rejdych Mariusz 24. Rodak Mariusz 25. Rożnowski Michał 26. Skornicki Janusz 27. Smoliński Sebastian 28. Sommerfeld Mariusz 29. Stawarz Janusz 30. Szarek Sławomir 31. Szymkiewicz Damian 32. Tyrna Marcin 33. Wroński Daniel 34. Zakrocki Damian 35. Zięba Paweł 36. Żak Paweł
Klasa III / 2000 - technik elektryk
1. Błachut Piotr 2. Fankiewicz Tadeusz 3. Gąska Paweł 4. Gierek Sebastian 5. Glistak Piotr 6. Herman Marcin 7. Herman Marek 8. Hulboj Adam 9. Jamrozik Tomasz 10. Jaroszek Wojciech 11. Jastrzemski Krzysztof 12. Moskal Robert 13. Oska Robert 14. Piłka Paweł 15. Radko Paweł 16. Skowroński Andrzej 18. Syguła Marcin 19. Wątroba Krzysztof
Klasa III / 2001 - technik elektryk
1. Gaweł Janusz 2. Jamrozik Marcin 3. Jaromin Piotr 4. Kudzia Piotr 5. Kwiatkowski Jarosław 6. Lasota Robert 7. Łoś Marian 8. Maciaszek Marcin 9. Maryon Tomasz 10. Matusik Grzegorz 11. Mrozik Tomasz 12. Siergiej Jozef 13. Słowiński Piotr 14. Szczodrowski Grzegorz 15. Szulc Marcin 16. Szumniak Izydor 17. Wilczek Rafał 18. Wojtaszak Daniel 19. Woś Wojciech 20. Zybek Ireneusz
Klasa III / 2002 - technik elektryk
1. Buczek Piotr 2. Czogiel Szymon 3. Fornagiel Szczepan 4. Golonek Marcin 5. Jakubik Grzegorz 6. Kowalczyk Stefan 7. Krol Dawid 8. Matyjaszczyk Dariusz 9. Olesik Artur 10. Ślusarczyk Krzysztof 11. Wojasz Erwin 12. Zakrocki Damian 13. Zasłonka Krystian 14. Zakręcki Przemysław
Klasa III / 2003 - technik elektryk
1. Baran Łukasz 2. Chudy Arkadiusz 3. Gawłowski Michał 4. Jakubas Janusz 5. Kupiec Bogdan 6. Łoś Dawid 7. Pieczara Adam 8. Piętoń Ireneusz 9. Piotrowski Piotr 10. Popęda Maciej 11. Roszkowski Artur 12. Rykalski Maciej 13. Sapeta Piotr 14. Sommerfeld Mariusz 15. Sycz Grzegorz 16. Urban Michał
Klasa III / 2004 - technik elektryk
1. Bąk Adrian 2. Duda Roland 3. Jałowiec Mateusz 4. Maca Michał 5. Niechciał Robert 6. Paryż Adrian 7. Sobkowicz Mariusz 8. Sroka Lukasz 9. Sułek Krzysztof 10. Świerczyński Tomasz 11. Warzecha Paweł 12. Wawrzonkowski Mieczysław 13. Wojcik Michał
Klasa IIIm / 2005 - technik elektryk
1. Cempura Sławomir 2. Chrapek Dariusz 3. Czaja Maciej 4. Dąbrowski Piotr 5. Jaromin Mateusz 6. Jaworek Wojciech 7. Kaznowski Adam 8. Knapik Jakub 9. Kornalski Micheasz 10. Kotlarz Piotr 11. Lis Marcin 12. Stec Wojciech 13. Więcek Mateusz 14. Wrobel Piotr 15. Zieliński Grzegorz
Klasa IIIm / 2006 - technik urządzeń audio wizualnych
1. Bałazy Andrzej 2. Furtak Adrian 3. Jędryka Marta 4. Jopek Monika 5. Karkoszka Daniel 6. Machelski Rafał 7. Maryniak Łukasz 8. Mazgaj Mariusz 9. Neuman Maciej 10. Ostrowski Dawid 11. Przybyła Krystian 12. Rutkowski Marcin 13. Rutkowski Piotr 14. Samsel Daniel 15. Stolarczyk Michał 16. Wilk Przemysław 17. Wołek Mirosław 18. Wojciga Łukasz
Klasa III / 2007 - technik elektryk
1. Chladny Rafal 2. Czajkowski Rafał 3. Guja Piotr 4. Krochmal Łukasz 5. Niesyto Marcin 6. Ostalecki Rafał 7. Proniuk Przemysław 8. Ptasiński Zbigniew 9. Rudnicki Kamil 10. Sikora Alan 11. Smalec Joanna 12. Sokołowski Adam
Klasa III / 2008 - technik elektryk
1. Fułat Piotr 2. Granek Sławomir 3. Kantorowicz Rafał 4. Kuś Jacek 5. Pietrzak Artur 6. Rak Michał 7. Sitko Piotr 8. Ochowicz Łukasz
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (absolwenci 1964 - 2002)
Klasa III / 1967 - elektromechanik
1. Aliśkiewicz Włodzimierz 2. Banasik Bogusław 3. Bernacki Andrzej 4. Bramer Adam 5. Budak Stanisław 6. Buczkowski Janusz 7. Bańkowski Andrzej 8. Butmankiewicz Jan 9. Czak Wiesław 10. Derela Stanisław 11. Drobniak Kazimierz 12. Guzik Tadeusz 13. Głowacz Andrzej 14. Kardas Andrzej 15. Kirker Tadeusz 16. Klimczak Zygmunt 17. Knapik Kazimierz 18. Koster Andrzej 19. Koszowski Jan 20. Lichtański Ryszard 21. Łaciak Roman 22. Marzec Andrzej 23. Odrzywołek Andrzej 24. Odrzywołek Roman 25. Purski Krzysztof 26. Rejdak Aleksander 27. Smagacz Antoni 28. Sojka Jan 29. Stańczyk Tadeusz 30. Tosza Roman 31. Wójtowicz Jerzy
Klasa III / 1968 - elektromechanik
1. Broda Józef 2. Bylica Jerzy 3. Byrczek Andrzej 4. Cholewa Andrzej 5. Dąbek Stanisław 6. Depta Włodzimierz 7. Duch Tadeusz 8. Dudek Tadeusz 9. Dzióba Marek 10. Figiel Wojciech 11. Fułat Andrzej 12. Guguła Bogdan 13. Guja Edward 14. Jakóbik Władysław 15. Jałowiecki Andrzej 16. Jamrozik Grzegorz 17. Jasieczko Władysław 18. Kłuciński Tadeusz 19. Kulawik Wiesław 20. Lower Józef 21. Łabuzek Sławomir 22. Łącki Andrzej 23. Łysik Zbigniew 24. Mazur Kazimierz 25. Michalik Andrzej 26. Mordasewicz Janusz 27. Oleksy Włodzimierz 28. Pierzchała Ryszard 29. Podgórni Stanisław 30. Polak Lech 31. Popowski Marek 32. Proksa Janusz 33. Sala Stanisław 34. Skalny Włodzimierz 35. Smutkiewicz Grzegorz 36. Stachańczyk Edward 37. Stanisławski Kazimierz 38. Stolorz Marian 39. Szynfeld Andrzej 40. Tomera Zbigniew 41. Tosza Zbigniew 42. Wójtowicz Aleksander 43. Ziętek Marian
Klasa III / 1969 - elektromechanik
1. Baran Alojzy 2. Baran Marian 3. Banaś Kazimierz 4. Baranowski Leszek 5. Bernacki Roman 6. Cieśla Stanisław 7. Chmielarczyk Zdzisław 8. Chwalczyk Roman 9. Czopik Jan 10. Dziadek Tadeusz 11. Dziurdzikowski Andrzej 12. Gajewski Andzrej 13. Gonstala Zbigniew 14. Gwiźdź Mieczysław 15. Jamróz Antoni 16. Jamróz Stanisław 17. Jarosz Zbigniew 18. Kadula Wiesław 19. Kądziołka Zbigniew 20. Kępka Janusz 21. Malczyk Piotr 22. Mistarz Andrzej 23. Miśkowiec Edward 24. Najder Wiesław 25. Ostrowski Ryszard 26. Oleksy Stanisław 27. Palka Stefan 28. Piegza Mieczysław 29. Pluta Bogusław 30. Proksa Wacław 31. Pniak Andrzej 32. Siewniak Kazimierz 33. Sumera Ryszard 34. Smolik Jakub 35. Świerczyński Marek 36. Szafruga Andrzej 37. Szyndler Józef 38. Taboł Wiesław 39. Tuszyński Stanisław 40. Wierzbik Jan 41. Wiśniewski Zbigniew
Klasa III e / 1970 - elektromechanik
1. Bargieł Bronisław 2. Bartosik Bogdan 3. Brewczyński Edward 4. Bzowski Adam 5. Ciupek Leszek 6. Czadel Mieczysław 7. Deloch Henryk 8. Derela Ryszard 9. Duszyk Andrzej 10. Dziadek Wojciech 11. Dzióbek Jacek 12. Dzióba Wojciech 13. Fidyk Marek 14. Habowski Ireneusz 15. Helbin Eugeniusz 16. Jedynak Leszek 17. Kaletowski Bogdan 18. Krawczyk Franciszek 19. Koczur Marek 20. Kucia Mieczysław 21. Makowski Wincenty 22. Marczyk Jerzy 23. Mirocha Zdzisław 24. Mikrut Stanisław 25. Nowak Jerzy 26. Nowos Ryszard 27. Nowotarski Marek 28. Piróg Grzegorz 29. Sapeta Zdzisław 30. Sobieniowski Stanisław 31. Strycharski Józef 32. Sucheta Jan 33. Urbanek Antoni 34. Warzecha Józef 35. Winiarski Bogdan 36. Wysocki Augustyn 37. Zakrzewski Marian 38. Zastawnik Włodzimierz 39. Zwierzykowski Kazimierz
Klasa m / 1971 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Adamczyk Franciszek 2. Adamski Krzysztof 3. Bończak Leszek 4. Bednarowicz Jerzy 5. Ciuła Leszek 6. Chmielowski Emanuel 7. Ciołczyk Janusz 8. Duszyk Kazimierz 9. Gaj Paweł 10. Grzybek Roman 11. Ignaczak Andrzej 12. Kościuk Henryk 13. Kupś Bogusław 14. Kwaśniewski Zbigniew 15. Kowalski Marian 16. Lizak Wiesław 17. Lodziński Andrzej 18. Myszyński Leszek 19. Merta Stanisław 20. Nowak Jacek 21. Patucha Antoni 22. Polityka Jan 23. Pniak Maciej 24. Ryczek Tadeusz 25. Szlęzak Józef 26. Szlęzak Wojciech 27. Sawiak Władysław 28. Warmuz Zbigniew 29. Warchoł Józef 30. Wiltosiński Konrad 31. Woszczyna Jan 32. Zawadzki Antoni
Klasa III e / 1971 - elektromechanik maszyn i aparatów elektrycznych
1. Adamiec Henryk 2. Aliśkiewicz Marian 3. Białas Henryk 4. Cieśla Kazimierz 5. Celej Kazimierz 6. Gąska Stanisław 7. Gołygowski Janusz 8. Jamrozik Wiesław 9. Karecki Daniel 10. Kołodziejski Jerzy 11. Kułaga Włodzimierz 12. Kustra Jan 13. Lorenc Stanisław 14. Matyasik Idzi 15. Miąsko Marek 16. Piecka Czesław 17. Płaneta Tadeusz 18. Przenzak Jerzy 19. Pisarek Jan 20. Radko Roman 21. Larysz Stanisław 22. Ślęczka Andrzej 23. Sieradzki Zbigniew 24. Sumera Wiesław 25. Szymiec Jan 26. Siewniak Andrzej 27. Szyguła Józef 28. Taborski Kazimierz 29. Tosza Aleksander 30. Trzaska Bogdan 31. Uroda Zbigniew 32. Warchoł Edward 33. Widerski Zbigniew 34. Zemła Bogusław 35. Ziarko Edward 36. Zięcina Leszek
Klasa III e / 1972 - mechanik maszyn i aparatów elektrycznych
1. Banasik Tadeusz 2. Baran Roman 3. Bąba Marian 4. Bedla Andrzej 5. Bednarski Marek 6. Bogusz Stanisław 7. Bogusz Zbigniew 8. Bryl Stanisław 9. Chajdaś Zbigniew 10. Dubiel Tadeusz 11. Duda Andrzej 12. Dziubek Stanisław 13. Frejda Bogusław 14. Głąb Ludwik 15. Grochowski Tadeusz 16. Grudzień Kazimierz 17. Guśtak Adam 18. Hądz Andrzej 19. Jamróz Henryk 20. Krasiński Tadeusz 21. Korczyk Bogdan 22. Kościuk Jerzy 23. Langier Janusz 24. Lenik Leszek 25. Lower Mieczysław 26. Mikrut Czesław 27. Mistarz Waldemar 28. Mizgała Jerzy 29. Ociepka Adam 30. ples Mieczysław 31. Ryncarz Marian 32. Siemiński Janusz 33. Skwarek Andrzej 34. Smalcerz Władysław 35. Socha Leszek 36. Suchan Wiesław 37. Suwaj Zdzisław 38. Trawiński Bogdan 39. Wójciga Krzysztof 40. Wójcik Janusz 41. Żurek Zbigniew 42. Kubik Marian
Klasa III m-a / 1972 - mechanik maszyn i urządzeń elektrycznych
1. Banaś Czesław 2. Biśta Adam 3. Ciołczyk Mieczysław 4. Dąbek Janusz 5. Daniec Jerzy 6. Fułat Tadeusz 7. Gędłek Jerzy 8. Grelowski Jan 9. Gontarz Eugeniusz 10. Hamerlik Janusz 11. Jaromin Zdzisław 12. Kulawik Jan 13. Maćkowiak Henryk 14. Majka Zbigniew 15. Maślanka Dionizy 16. Mikołajczyk Andrzej 17. Nieużyła Andrzej 18. Pakiet Zbigniew 19. Patucha Marian 20. Pieronkiewicz Julian 21. Proksa Tadeusz 22. Skowron Leszek 23. Tukaj Władysław 24. Wiśniewski Leszek 25. Wąsowicz Tadeusz 26. Wójtowicz Ryszard 27. Mazgaj Andrzej
Klasa III m-b / 1972 - mechanik maszyn i urządzeń elektrycznych
1. Adamski Czesław 2. Burzyca Ryszard 3. Bąk Jacek 4. Dubiel Wiesław 5. Dulęba Marek 6. Guzik Bronisław 7. Guzik Wojciech 8. Herman Sylwester 9. Herman Bogdan 10. Jędrolczyk Włodzimierz 11. Klupa Adam 12. Kuprasz Władysław 13. Leśniak Zenon 14. Libera Bogusław 15. Musiał Henryk 16. Musiał Wiesław 17. Mąsior Jan 18. Nitoń Andrzej 19. Nowakowski Jerzy 20. Pilarski Antoni 21. Ryba Władysław 22. Stafa Henryk 23. Sucheta Henryk 24. Szczurek Marian 25. Szczypa Grzegorz 26. Szuster Bogusław 27. Szyndera Ryszard 28. Teresiński Zbigniew 29. Trębecki Andrzej 30. Wantuch Władysław 31. Wiśniowski Bogusław 32. Zając Bogusław 33. Żmuda Kazimierz
Klasa III a/1973 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Aliśkiewicz Bogdan 2. Biesiada Zbigniew 3. Ciastoń Czesław 4. Chmielowski Franciszek 5. Ciołczyk Jerzy 6. Dubiański Tadeusz 7. Dubiel Grzegorz 8. Duda Jan 9. Gaj Karol 10. Gąska Jan 11. Gołas Tadeusz 12. Gołygowski Ireneusz 13. Grabowski Władysław 14. Hajduga Ryszard 15. Jabłoński Marek 16. Jaworek Bogdan 17. Kasperczyk Marian 18. Kozakiewicz Wiesław 19. Labryga Henryk 20. Łęczycki Roman 21. Majchrzak Włodzimierz 22. Mazur Kazimierz 23. Musiał Stefan 24. Nowak Jan 25. Odrobina Andrzej 26. Pierzchała Włodzimierz 27. Piskorz Mieczysław 28. Rudaś Wiesław 29. Sarna Jerzy 30. Sikora Władysław 31. Stach Andrzej 32. Struski Adam 33. Targosz Mieczysław 34. Toporek Bronisław 35. Turek Jacek 36. Wrona Jacek 37. Zakrzewski Bogdan 38. Zapał Bogdan
Klasa III e/1973 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Adamczyk Kazimierz 2. Biłyk Marek 3. Bodzenta Michał 4. Czerwonka Marek 5. Czopik Marek 6. Frejda Stanisław 7. Gędłek Piotr 8. Gil Bolesław 9. Guja Bogdan 10. Gorski Marek 11. Jasieczko Kazimierz 12. Joźwik Wiktor 13. Kawala Zbigniew 14. Kępka Krzysztof 15. Kozień Janusz 16. Krawczyk Bogusław 17. Kuczkowicz Jolanta 18. Kumor Zbigniew 19. Langer Mieczysław 20. Łąka Janusz 21. Łopacki Marian 22. Marecki Adam 23. Mazela Roman 24. Mierzwa Zbigniew 25. Mizgała Stanisław 26. Mucha Helena 27. Piwowar Jerzy 28. Pniewski Kazimierz 29. Rudzki Franciszek 30. Rycek Bogdan 31. Skuciński Zbigniew 32. Stolorz Eugeniusz 33. Stus Kazimierz 34. Wilk Jozef 35. Wojcik Kazimierz 36. Ziętek Ryszard 37. Znamierowski Ryszard 38. Żurawik Eugeniusz
Klasa III m-b/1973 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Barcik Bogdan 2. Bąk Jan 3. Boroński Jan 4. Czudowski Ryszard 5. Dorynek Grzegorz 6. Dranuta Andrzej 7. Dudek Leszek 8. Gołas Bogdan 9. Gryc Andrzej 10. Hojda Andrzej 11. Jezierski Jan 12. Kawala Zbigniew 13. Korpik Andrzej 14. Knapik Krzysztof 15. Kowalski Lech 16. Larysz Jakub 17. Likus Jozef 18. Młynarczyk Jerzy 19. Musiał Włodzimierz 20. Nowak Wiesław 21. Nowak Władysław 22. Prasak Augustyn 23. Proszkowiec Tadeusz 24. Przystał Janusz 25. Rostkowski Zenon 26. Siostrzonek Leszek 27. Stachurski Eugeniusz 28. Struzik Mirosław 29. Trusiak Ryszard 30. Urban Czesław 31. Waser Stanisław 32. Wysocki Henryk 33. Wysocki Jerzy 34. Zięba Janusz 35. Żurek Andrzej
Klasa III m-a/1974 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bednarowicz Jan 2. Borowiec Stanisław 3. Czech Tadeusz 4. Dzierwa Kazimierz 5. Golonek Krzysztof 6. Guja Andrzej 7. Gieras Stefan 8. Igies Mieczysław 9. Kopec Roman 10. Kawałek Andrzej 11. Kościelny Andrzej 12. Katoworski Leszek 13. Leś Janusz 14. Łapaj Czesław 15. Szalik Leszek 16. Moskal Edward 17. Musiał Tadeusz 18. Nowak Zbigniew 19. Odrzywolski Aleksander 20. Proksa Władysław 21. Sacha Janusz 22. Stanisławski Tadeusz 23. Warszawski Jacek 24. Wirocki Ryszard 25. Wojtas Grzegorz 26. Wołowicz Bogdan 27. Wrona Kazimierz 28. Zajdlicz Andrzej 29. Maj Jozef
Klasa III m-b/1974 - Mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bańkowski Jerzy 2. Bartosik Tadeusz 3. Bednarek Zdzisław 4. Białogrzywy Feniks 5. Chrapek Henryk 6. Ciołczyk Tadeusz 7. Ciołczyk Antoni 8. Czopik Kazimierz 9. Drobniak Jerzy 10. Grzybek Grzegorz 11. Haraf Wiktor 12. Jagiełło Jerzy 13. Kołodziej Władysław 14. Loch Wiesław 15. Małoszyc Jan 16. Marchański Kazimierz 17. Miziołek Andrzej 18. Pawlak Jerzy 19. Pluta Jacek 20. Prostak Krzysztof 21. Puzio Ryszard 22. Radosz Kazimierz 23. Sala Krzysztof 24. Sołtysik Wiesław 25. Wierzbik Władysław 26. Wojcik Zbigniew 27. Wrobel Stanisław 28. Wnuk Mieczysław 29. Zawadzki Ryszard 30. Żmija Zbigniew 31. ¬iątek Ryszard
Klasa III e/1974 – elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Baniak Piort 2. Dębowski Jacek 3. Dulowski Emil 4. Dziubek Robert 5. Gajewski Zenon 6. Głąb Andrzej 7. Gnyp Andrzej 8. Gołas Stanisław 9. Goralczyk Marek 10. Kaczor Andrzej 11. Kilian Leszek 12. Koczur Adam 13. Lichtarski Kazimierz 14. Lipiarz Zbigniew 15. Ludwiczak Stanisław 16. Łydka Arkadiusz 17. Matusik Andrzej 18. Mazgaj Henryk 19. Mazgaj Marek 20. Mruk Adam 21. Musiał Stanisław 22. Noszczyński Janusz 23. Olejek Zdzisław 24. Obtułowicz Włodzimierz 25. Paszcza Roman 26. Ples Marian 27. Potoczek Wiesław 28. Rutkowski Krzysztow 29. Rysula Piotr 30. Radko Wiesław 31. Sierszecki Andrzej 32. Stachowski Edward 33. Stuczeń Janusz 34. Slacan Roman 35. Gora Zbigniew 36. Szczygieł Marek 37. Solarz Antoni 38. Wodniak Kazimierz 39. Wiecheć Stanisław 40. Malec Krzysztof 41. Wrobel Janusz
Klasa-III m-a/1975 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Biedroń Adam 2. Czak Kazimierz 3. Drobnika Tadeusz 4. Filek Jerzy 5. Gierek Zbigniew 6. Gąska Janusz 7. Karcz Andrzej 8. Karecki Krzysztof 9. Karweta Andrzej 10. Klusek Ryszard 11. Kaźimierski Jan 12. Kozakiewicz Andrzej 13. Mitka Władysław 14. Musiał Bogusław 15. Pawelec Stanisław 16. Piegza Kazimierz 17. Piekut Bogdan 18. Piętak Janusz 19. Piłat Zbigniew 20. Proksa Adam 21. Radomski Wojciech 22. Sacha Zbigniew 23. Sarna Mateusz 24. Smoliński Bogusław 25. Susek Mieczysław 26. Ślusarz Jan 27. Wilkosz Bronisław 28. Wosik Jerzy 29. Wojtowicz Jan 30. Zakręcki Jerzy 31. Żurek Janusz 32. Żyła Mirosław
Klasa-III m-b975 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bochenek Janusz 2. Cebula Jozef 3. Chrząścik Marek 4. Chwirut Zbigniew 5. Ciupek Kazimierz 6. Dzibiel Kazimierz 7. Ganobis Ireneusz 8. Grabowski Krzysztof 9. Grucel Zdzisław 10. Hereda Wiesław 11. Hiładowczak Jozef 12. Iciek Stanisław 13. Karweta Antoni 14. Kaczmarczyk Mirosław 15. Kawala Ludwik 16. Karnaś Krzysztof 17. Mikrut Jozef 18. Musiał Marek 19. Pałka Adam 20. Pelc Kazimierz 21. Plewa Andrzej 22. Radko Aleksander 23. Roczkalski Adam 24. Urbanik Andrzej 25. Walor Bogusław 26. Wawrzynski Mieczysław 27. Zieliński Andrzej 28. Rapacz Bogdan 29. Żurek Edward
Klasa-III m-e1975 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Albert Andrzej 2. Bednarski Włodzimierz 3. Boroński Jerzy 4. Ciołczyk Walerian 5. Cyruła Janusz 6. Czułkin Marian 7. Czyżewski Wiesław 8. Dubiel Kazimierz 9. Duliow Jozef 10. Grzybek Zbigniew 11. Hepek Marek 12. Herda Jacek 13. Hezner Kazimierz 14. Kieres Andrzej 15. Krol Bogusław 16. Kucharski Jan 17. Kumięga Wiesław 18. Łukasik Jacek 19. Macek Zbigniew 20. Madejski Tadeusz 21. Migaez Marian 22. Musiał Bogdan 23. Otrębski Bogdan 24. Palian Ireneusz 25. Palka Ryszard 26. Perończyk Mirosław 27. Sikora Marian 28. Skarzyński Adam 29. Smęda Tadeusz 30. Sołtysik Henryk 31. Suropek Marek 32. Szalonka Jerzy 33. Turek Henryk 34. Wiekroński Henryk 35. Wilk Leszek 36. Wojtaszek Ryszard 37. Woźniaki Marek 38. Wioński Andrzej 39. Wyczesany Wiesław 40. Zając Tadeusz 41. Żuranik Krzysztof
Klasa III a/1976 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bednarek Włodzimierz 2. Czopik Andrzej 3. Dorynek Janusz 4. Fidziński Henryk 5. Gałka Janusz 6. Gołębiowski Zbigniew 7. Haliński Jan 8. Jedynak Andrzej 9. Kamiński Andrzej 10. Kubicki Ireneusz 11. Kula Grzegorz 12. Zamczyk Zbigniew 13. Zarko Tadeusz 14. Łatak Janusz 15. Marczyński Marek 16. Mazur Roman 17. Miś Adam 18. Mizgała Piotr 19. Korytko Bogdan 20. Olehowicz Jerzy 21. Patyk Janusz 22. Proksa Jan 23. Raczek Stanisław 24. Itarzec Zbigniew 25. Wolanin Marek 26. Żak Mirosław
Klasa III b/1976 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Andrzejewski Jan 2. Bulak Bogdan 3. Burak Wiktor 4. Czopik Władysław 5. Długosz Władysław 6. Drabik Adam 7. Dubiel Henryk 8. Dubiel Zygmunt 9. Gontarz Marek 10. Grotnik Waldemar 11. Jarek Roman 12. Korcz Tadeusz 13. Kosiński Zbigniew 14. Kozioł Wiesław 15. Kramarczyk Marek 16. Kukulski Wiesław 17. Lubiński Marian 18. Marunowski Leszek 19. Michalik Andrzej 20. Pikur Ryszard 21. Przekupień Jerzy 22. Przybyła Andrzej 23. Ryczek Waldemar 24. Selega Kazimierz 25. Sokołowski Mirosław 26. Stawarz Bogdan 27. Szczawiński Michał 28. Urbański Wiesław 29. Zakrzewski Zbigniew 30. Zawisza Włodzimierz 31. Ząbek Jacek 32. Ziętek Janusz
Klasa III c/1976 - mechanik aparatow i urządzeń energetycznych
1. Baran Andrzej 2. Batko Zbigniew 3. Drabiec Włodzimierz 4. Gajewski Bartłomiej 5. Halastra Tadeusz 6. Jozefi ak Krzysztof 7. Kaczmarczyk Janusz 8. Kaletowski Leszek 9. Kruszewski Zenon 10. Kubera Mieczysław 11. Lawedziak Wojciech 12. Motulewski Ryszard 13. Nieużyta Adam 14. Nocuń Marcin 15. Piotrowski Krzysztof 16. Popęda Jeży 17. Sarga Janusz 18. Siemiński Grzegorz 19. Siga Czesław 20. Sitek Roman 21. Sowa Stanisław 22. Szynfeld Marek 23. Świerczewski Marian 24. Trzaska Marian 25. Waluga Andrzej 26. Wojtak Marek
Klasa III e/1976 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Bryl Marek 2. Chrzanowski Stanisław 3. Czopik Jerzy 4. Dudyś Wiesław 5. Figura Marian 6. Fijoł Zbigniew 7. Gajos Bogusław 8. Gąska Adam 9. Gondek Stefan 10. Herman Krzysztof 11. Jezierski Zbigniew 12. Kaczmarek Zbigniew 13. Kadela Krzysztof 14. Kasperkiewicz Mirosław 15. Korba Marian 16. Krepel Tadeusz 17. Kryniecki Władysław 18. Kuna Jan 19. Kystrin Bogdan 20. Matek Zbigniew 21. Mierzwa Mirosław 22. Musiał Wiesław 23. Osiak Zbigniew 24. Pawłowski Jan 25. Polit Zbigniew 26. Puzyniak Wiesław 27. Sarga Krzysztof 28. Sifakiewicz Krzysztof 29. Skwarek Janusz 30. Trzepietowski Zygmunt 31. Urbańczyk Janusz 32. Węgrzyn Jacek 33. Wożnica Grzegorz 34. Wojciga Jerzy 35. Wojcik Ryszard 36. Żaliński Marek
Klasa III a / 1977 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Białousz Ryszard 2. Bystrzycki Leszek 3. Cieślik Andrzej 4. Chrząścik Leszek 5. Drobniak Krzysztof 6. Dziadek Zbigniew 7. Goliński Stanisław 8. Gomułka Ryszard 9. Grudzień Władysław 10. Jeleń Grzegorz 11. Junik Andrzej 12. Kaczała Henryk 13. Kamiński Krzysztof 14. Nowak Zdzisław 15. Słota Janusz 16. Szymiec Bogdan 17. Warzecha Zbigniew 18. Wyka Edward
Klasa III b / 1977 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bartosik Jacek 2. Bednarski Krzysztof 3. Białkowski Krzysztof 4. Bol Mirosław 5. Kolasiński Stanisław 6. Drabik Jerzy 7. Duraj Marian 8. Fiołek Wiesław 9. Gołas Zbigniew 10. Jozefowski Jan 11. Kołodziejski Ryszard 12. Kożuch Czesław 13. Loch Marek 14. Nowak Marian 15. Prokop Kazimierz 16. Sosnowski Marek 17. Sendor Ryszard 18. Słota Ryszard 19. Surgiewicz Marek 20. Szczypa Andrzej 21. Wacławek Henryk 22. Zawisza Zbigniew
Klasa III M-c / 1977 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Baranowski Bogdan 2. Bełza Władysław 3. Chyb Władysław 4. Dratwa Leszek 5. Dubiel Wojciech 6. Gliwa Grzegorz 7. Grodzki Tadeusz 8. Guja Bogdan 9. Kardas Zbigniew 10. Kubica Marek 11. Kuźniar Jerzy 12. Likus Jacek 13. Małysa Zbigniew 14. Ochmański Ryszard 15. Pstrąg Zdzisław 16. Reszka Henryk 17. Roczkalski Ryszard 18. Ryba Jerzy 19. Sarna Andrzej 20. Sikora Marian 21. Sitko Adam 22. Stasik Wiesław 23. Stepa Waldemar 24. Szczerba Andrzej 25. Szymiec Leszek 26. Tomaszkiewicz Adam 27. Trzaska Janusz 28. Wabik Eugeniusz
Klasa III e / 1977 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Chaberka Zbigniew 2. Czeluśniak Adam 3. Dubiel Bogdan 4. Dubiel Tadeusz 5. Dudek Kazimierz 6. Dzierwa Zbigniew 7. Dziewa Jerzy 8. Folga Krzysztof 9. Gontarz Jacek 10. Gnyp Jacek 11. Guja Włodzimierz 12. Jazowski Jacek 13. Kapłon Jozef 14. Knapik Tadeusz 15. Kowalski Adam 16. Krawczyk Leszek 17. Krupa Wojciech 18. Leś Andrzej 19. Łukowicz Gustaw 20. Mamcarczyk Wiktor 21. Musiał Janusz 22. Osada Bogdan 23. Pach Marek 24. Paliwoda Jerzy 25. Perończyk Krzysztof 26. Pietras Kazimierz 27. Plata Ryszard 28. Postek Andrzej 29. Proksa Roman 30. Sowula Andrzej 31. Szencel Mirosław 32. Szuster Jan 33. Wrona Stanisław 34. Wrona Wiesław 35. Wroński Wiesław 36. Wojtowicz Piotr
Klasa III a/m / 1978 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Baranowski Wiesław 2. Bartosik Waldemar 3. Chmielowski Mirosław 4. Dworak Edward 5. Fitał Janusz 6. Frydryk Jerzy 7. Gierczyk Wiesław 8. Gołas Jozef 9. Gorecki Lucjan 10. Grabowski Marek 11. Hereda Leszek 12. Kapłon Wiesław 13. Kopytek Marek 14. Kowalski Andrzej 15. Laskowski Roman 16. Mielczarek Zdzisław 17. Noszczyński Jerzy 18. Popławski Krzysztof 19. Ptak Piotr 20. Sadowski Bogdan 21. Spyrka Jozef 22. Ślęczka Ryszard 23. Wilk Mieczysław 24. Wojciga Mirosław 25. Zając Witold 26. Zięba Jerzy 27. Zięcina Piotr
Klasa III b / 1978 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Adamiak Roman 2. Byczyk Mieczysław 3. Chucherko Andrzej 4. Chwirut Roman 5. Dranuta Krzysztof 6. Dyrcz Andrzej 7. Grochowski Mirosław 8. Guja Jan 9. Guja Henryk 10. Guzik Krzysztof 11. Jachymczyk Jerzy 12. Jurek Mirosław 13. Kustrin Leszek 14. Mielnik Krzysztof 15. Mikuła Paweł 16. Musiał Mirosław 17. Opitek Wiesław 18. Siembab Tadeusz 19. Sysło Andrzej 20. Świerczewski Ryszard 21. Truchan Roman 22. Wiernek Waldemar 23. Wilczek Tadeusz 24. Wodecki Zbigniew 25. Zięba Andrzej 26. Zięba Bronisław
Klasa III d / 1978 - mechanik urządzeń energetycznych
1. Baran Ryszard 2. Bucki Zbigniew 3. Kliś Zygmunt 4. Knapik Jerzy 5. Kolczyński Ryszard 6. Kowalik Bogusław 7. Kowalski Bogusław 8. Kozera Paweł 9. Kaim Stanisław 10. Mazgaj Mirosław 11. Nykiel Ryszard 12. Paluch Wiesław 13. Piszczek Bogdan 14. Sitarz Marek 15. Sołoma Janusz 16. Śledziński Roman 17. Świerczyna Zbigniew 18. Trzeciak Janusz 19. Wacławek Andrzej 20. Wala Robert 21. Wocial Marek 22. Wosik Edward 23. Zięba Jerzy
Klasa III e / 1978 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Adamczyk Andrzej 2. Badeński Andrzej 3. Błotnicki Andrzej 4. Byrczek Piotr 5. Cygnar Bogdan 6. Drabik Jerzy 7. Dulowski Kazimierz 8. Filipkowski Janusz 9. Frączek Stanisław 10. Głębocki Janusz 11. Głodek Stanisław 12. Jałowiecki Marian 13. Juszczyk Jarosław 14. Kaczmarek Piotr 15. Koczur Daniel 16. Kozik Mirosław 17. Krawczyk Leszek 18. Krol Jerzy 19. Łaźnia Jacek 20. Miranowicz Mirosław 21. Matlak Janusz 22. Musiał Marek 23. Muzyk Zdzisław 24. Noszczyńki Andrzej 25. Palion Zbigniew 26. Piątek Andrzej 27. Pietraszko Krzysztof 28. Rokowski Janusz 29. Rządek Zbigniew 30. Sałata Ireneusz 31. Skawiński Leszek 32. Skupień Piotr 33. Szuler Roman 34. Szymkowiak Zenon 35. Włodyka Ryszard 36. Zych Andrzej
Klasa III a / 1979 - monter układow elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Apostel Marek 2. Buczek Krzysztof 3. Cabaj Krzysztof 4. Ciupek Zbigniew 5. Dubiel Ireneusz 6. Guziak Zbigniew 7. Guzik Andrzej 8. Chrząścik Krzysztof 9. Kaleniczenko Jerzy 10. Kapcia Bogdan 11. Kiełbus Adam 12. Kmiecik Janusz 13. Knopczyk Krzysztof 14. Koliński Wiesław 15. Kopka Ryszard 16. Lewandowski Zbigniew 17. Łatek Marek 18. Motulewski Jerzy 19. Podyma Eugeniusz 20. Rożnowski Janusz 21. Stocerz Edward 22. Susek Leszek 23. Śpiewak Janusz 24. Szyndler Grzegorz 25. Wiktor Wiesław 26. Włosiński Marek 27. Woś Bogusław 28. Złocki Aleksander
Klasa III b / 1979 - tokarz
1. Bac Jozefa 2. Dziadek Halina 3. Frączek Danuta 4. Holewa Bożena 5. Jochymek Dorota 6. Kłucińska Celina 7. Korytowska Beata 8. Maciukiewicz Krzysztof 9. Kudaj Andrzej 10. Kurowski Wojciech 11. Majtyka Bożena 12. Małocha Aldona 13. Medalion Stanisław 14. Menderak Dorota 15. Niziołek Ewa 16. Nosalik Jacek 17. Nowak Ewa 18. Reczek Barbara 19. Słapa Lucyna 20. Ślusarczyk Barbara 21. Ślusarczyk Wanda 22. Telega Wiesława 23. Wojtowicz Krystyna
Klasa III c / 1979 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bańkowski Jerzy 2. Bol Jan 3. Galas Bogdan 4. Goc Władysław 5. Grzywa Tadeusz 6. Kafel Marek 7. Kalinowski Jerzy 8. Kłosowski Zbigniew 9. Koszyk Lucjan 10. Michalski Piotr 11. Ochota Stanisław 12. Pietras Grzegorz 13. Pitala Krzysztof 14. Prusak Jerzy 15. Robak Marek 16. Szwanke Jacek 17. Ślusarczyk Kazimierz 18. Trojanowski Marek 19. Warzecha Wiesław
Klasa III d / 1979 - mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Baranowski Marek 2. Biłko Edward 3. Botko Marek 4. Ciupek Jacek 5. Dziubek Czesław 6. Fiał Zdzisław 7. Folga Wiesław 8. Forma Mirosław 9. Gaj Mirosław 10. Hyziak Jacek 11. Jakubik Krzysztof 12. Kosiński Jarosław 13. Piasecki Zbigniew 14. Popęda Zbigniew 15. Socha Krzysztof 16. Sołtysik Jacek 17. Sztelak Zbigniew 18. Szubel Piotr 19. Śliwiński Mirosław 20. Twardowski Grzegorz 21. Warzecha Grzegorz 22. Wirski Janusz 23. Wojtyła Mirosław 24. Wrobel Janusz 25. Ziarko Ryszard 26. Żurawik Wojciech
Klasa III e / 1979 - elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Albert Roman 2. Bartczak Arkadiusz 3. Byrczek Leszek 4. Ciupik Marek 5. Cygan Bogusław 6. Dubiel Krzysztof 7. Duda Marek 8. Haręza Zygmunt 9. Harwig Waldemar 10. Jania Jarosław 11. Jochymek Bogusław 12. Kłuciński Zbigniew 13. Koczur Robert 14. Kustrin Marek 15. Lach Zbigniew 16. Musiał Mariusz 17. Pająk Krzysztof 18. Sajbor Henryk 19. Siemek Janusz 20. Siga Czesław 21. Sułek Tadeusz 22. Więcek Jacek 23. Zając Wiesław
Klasa III a / 1980 – monter układow elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Adrian Marek 2. Banaś Bogdan 3. Borowiec Marek 4. Dolna Bogusława 5. Dubiel Artur 6. Dudek Roman 7. Gliwa Cezary 8. Głąb Mirosław 9. Głębocka Iwona 10. Głowacki Adam 11. Golczyk Bogumiła 12. Gondek Leszek 13. Grabowski Robert 14. Grzybek Zbigniew 15. Guja Andrzej 16. Kasprzyk Arkadiusz 17. Koźbielak Stefan 18. Kozień Włodzimierz 19. Kozioł Leszek 20. Pawlikowski Jerzy 21. Piłat Krzysztof 22. Pirog Piotr 23. Proksa Krzysztof 24. Tatrocki Jarosław 25. Zieliński Leszek 26. Żurek Jacek 27. Żurkowski Rafał
Klasa III b / 1980 – mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Bajorek Edward 2. Brodziak Janusz 3. Chmiel Bogusław 4. Czaicki Janusz 5. Firek Henryk 6. Gędłek Mirosław 7. Jasicki Jacek 8. Jędrysik Jacek 9. Koniowka Janusz 10. Kosiński Tomasz 11. Kuropatwa Karol 12. Liszka Wiesław 13. Moskal Marek 14. Nawrot Adam 15. Niemczyk Jozef 16. Nowak Adam 17. Otrębski Maciej 18. Pabis Bogusław 19. Patucha Adam 20. Remin Janusz 21. Rosiek Janusz 22. Sałata Sławomir 23. Sołtysik Zdzisław 24. Walasik Władysław 25. Wilczyński Tadeusz 26. Zabagło Janusz
Klasa III e / 1980 – elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Andrzejewski Marek 2. Bąk Piotr 3. Bolek Grzegorz 4. Budak Zbigniew 5. Ciołczyk Czesław 6. Cebula Maciej 7. Filipek Robert 8. Gędłek Bogdan 9. Jędrzejczyk Tadeusz 10. Klimczak Grzegorz 11. Koper Roman 12. Koczur Wiesław 13. Koziarz Ryszard 14. Łukowicz Tadeusz 15. Matoga Janusz 16. Moździerz Władysław 17. Olszewski Ryszard 18. Pająk Piotr 19. Polański Andrzej 20. Siga Krzysztof 21. Sojka Stanisław 22. Stawarz Mariusz 23. Szynal Grzegorz 24. Ściebur Andrzej 25. Ślęczka Piotr 26. Tobiaszewski Krzysztof 27. Wisławski Krzysztof 28. Wrona Ryszard 29. Zagorowski Robert
Klasa III a / 1981 – mechanik aparatury automatycznej
1. Bajorek Bogdan 2. Banach Marek 3. Banasik Paweł 4. Bańkowska Bernadetta 5. Bobak Krzysztof 6. Ciarkowska Iwona 7. Drąg Jacek 8. Dudziak Krzysztof 9. Faron Julian 10. Grzesiak Wojciech 11. Krakowski Janusz 12. Krasoń Leszek 13. Kwiatkowski Mirosław 14. Marszałek Tomasz 15. Michalik Andrzej 16. Mlost Dariusz 17. Moroń Roman 18. Pasoń Marta 19. Pawełek Janusz 20. Podwika Zdzisław 21. Rak Barbara 22. Rak Julian 23. Rudnicki Zdzisław 24. Rożalski Jacek 25. Siedlińska Dorota 26. Smolak Marek 27. Stanec Beata 28. Tosza Roman 29. Szwajnoch Piotr 30. Zaremba Bogusław 31. Żak Jacek
Klasa III b / 1981 – mechanik maszyn i urządzeń energetycznych
1. Adamowicz Zdzisław 2. Bartosik Witosław 3. Bolech Krzysztof 4. Dobek Marek 5. Frączek Marek 6. Galon Krzysztof 7. Gamoń Krzysztof 8. Hałas Witold 9. Jabczyński Marek 10. Kitrys Jan 11. Kubiak Marian 12. Kuśnierczyk Roman 13. Kurzeja Andrzej 14. Lazur Maciej 15. Łyszczarz Stanisław 16. Madej Adam 17. Michałek Czesław 18. Młynarczyk Jacek 19. Nosalik Grzegorz 20. Pistak Zbigniew 21. Piotrowski Adam 22. Piarak Andrzej 23. Sidełko Krzysztof 24. Rzagała Jerzy 25. Wirski Krzysztof
Klasa III c / 1981 – mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych
1. Biel Maciej 2. Chelewiński Andrzej 3. Ciostek Janusz 4. Czopik Andrzej 5. Dziedzic Krzysztof 6. Frańczyk Mirosław 7. Galas Janusz 8. Gadziszewski Piotr 9. Jamroz Zbigniew 10. Jankowiak Marek 11. Jurgasik Marek 12. Kaczor Krzysztof 13. Klupa Marian 14. Kowalski Marian 15. Kurzec Zbigniew 16. Kuczyński Piotr 17. Kumala Stanisław 18. Miller Marek 19. Ociepa Leszek 20. Sajbor Zbigniew 21. Skalny Ryszard 22. Wiernek Jerzy 23. Wojtylas Wojciech 24. Walkowicz Jerzy 25. Zaczyk Zbigniew
Klasa III a/ 1982 – monter układowelektronowych i automatyki przemysłowej
1. Bajorek Marek 2. Bednarski Andrzej 3. Busek Ireneusz 4. Biela Marek 5. Chucherko Mirosław 6. Czajor Stanisław 7. Drożdż Dariusz 8. Dziedzic Agata 9. Grykosiński Marek 10. Guzik Janusz 11. Herman Dariusz 12. Hypsior Grzegorz 13. Kozbielak Elżbieta 14. Krzywda Bożena 15. Księżarczyk Leszek 16. Kucharski Zbigniew 17. Lis Bogdan 18. Łyszczarz Grażyna 19. Makowska Edyta 20. Matusik Maria 21. Merchut Grzegorz 22. Musiał Dariusz 23. Piotrowski Tomasz 24. Puszka Elżbieta 25. Rzepka Renata 26. Siekaniec Joanna 27. Sitarz Bogusława 28. Smolarczyk Jozef 29. Sroka Beata 30. Staszec Danuta 31. Strzelec Mirosław 32. Szczepaniec Grażyna 33. Szwanke Ewa
Klasa III b/ 1982 – monter mechanik maszyn i urządzeń przemyslowych
1. Bąk Bogusław 2. Ciura Mariusz 3. Dziadek Marek 4. Fedko Szczepan 5. Gancarczyk Zbigniew 6. Guja Krzysztof 7. Kansik Jacek 8. Kloch Sylwester 9. Kołodziejczyk Wiesław 10. Kula Janusz 11. Martyniak Grzegorz 12. Michalik Zbigniew 13. Piwowar Grzegorz 14. Polak Mirosław 15. Raś Jerzy 16. Siemieniako Andrzej 17. Sikora Andrzej 18. Słaby Tadeusz 19. Szwagrzyk Wiesław 20. Wroblewski Szczepan 21. Zymon Wojciech 22. Żurek Robert
Klasa III e/ 1982 – elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Bigos Krzysztof 2. Boroń Tomasz 3. Byrczek Andrzej 4. Cios Bolesław 5. Dorosz Kazimierz 6. Gadocha Piotr 7. Gębala Andrzej 8. Gnyp Marek 9. Hajduga Włodzimierz 10. Jamrozik Piotr 11. Kania Jacek 12. Maciejewski Grzegorz 13. Mazur Mirosław 14. Mularczyk Zbigniew 15. Murdza Wiesław 16. Peclow Adam 17. Piecha Jerzy 18. Pluta Tomasz 19. Sierszecki Jacek 20. Sochacki Wiesław 21. Sośnierz Mirosław 22. Suchan Piotr 23. Synowiec Dariusz 24. Śliz Krzysztof 25. Tura Zbigniew 26. Wiernek Jerzy 27. Wysocki Mirosław 28. Zeman Mirosław 29. Zych Wiesław 30. Żak Marek
Klasa III a/ 1983 – monter układowelektronowych i automatyki przemysłowej
1. Batos Grzegorz 2. Białas Teresa 3. Bolek Marek 4. Czerwiec Piotr 5. Depak Leszek 6. Gora Ryszard 7. Grzywa Wiesław 8. Kasperek Iwona 9. Kita Marek 10. Krakowska Barbara 11. Marczykiewicz Jadwiga 12. Ostrowski Jarosław 13. Paluch Wojciech 14. Pędrak Andrzej 15. Polak Jozef 16. Proksa Halina 17. Sikora Paweł 18. Stanuch Zbigniew 19. Strzałaka Dariusz 20. Warzecha Lucyna 21. Wyka Małgorzata 22. Żak Wojciech
Klasa III b/ 1983 – monter urządzeń energetycznych
1. Banasik Marek 2. Boroński Dariusz 3. Chrzanowski Roman 4. Cipra Krzysztof 5. Gaj Bogusław 6. Gala Dariusz 7. Grzelak Aleksander 8. Guja Kazimierz 9. Guzik Stanisław 10. Jaraczek Wojciech 11. Kadela Henryk 12. Kasprzyk Robert 13. Kula Andrzej 14. Mazur Tadeusz 15. Mruk Grzegorz 16. Nowak Robert 17. Piela Andrzej 18. Rasała Aneta 19. Sarek Zenon 20. Starzec Mariusz 21. Szczelina Piotr 22. Tucki Piotr 23. Woszczek Jacek
Klasa III e/ 1983 – elektromechanik maszyn iaparatow elektrycznych
1. Bem Maciej 2. Boba Zbigniew 3. Ciołczyk Leszek 4. Dudała Paweł 5. Dziubek Jan 6. Gieras Leszek 7. Gromialczyk Adam 8. Haręza Władysław 9. Kajdas Dariusz 10. Korlacki Dariusz 11. Malczyk Mirosław 12. Matlak Ryszard 13. Paluch Bogdan 14. Rak Grzegorz 15. Raś Mirosław 16. Serafi n Roman 17. Skalny Zbigniew 18. Skorupa Bogdan 19. Taborski Grzegorz 20. Urban Kazimierz 21. Więcek Jarosław 22. Włodek Tomasz
Klasa III a/ 1984 – elektromechanik monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Banasik Maciej 2. Dańczak Jacek 3. Dolega Tomasz 4. Flader Kazimierz 5. Gawdzik Maciej 6. Goski Jacek 7. Kamiński Marek 8. Knapik Artur 9. Kochański Wojciech 10. Krupa Radosław 11. Kuchta Przemysław 12. Kowalik Dariusz 13. Kozina Robert 14. Kochanek Krzysztof 15. Latarska Barbara 16. Lenartowicz Wojciech 17. Malara Robert 18. Michałek Renata 19. Siewior Mariusz 20. Stolarczyk Mirosaław 21. Surma Adam 22. Smolarczyk Bogdan 23. Staszel Janusz 24. Woźniak Janusz 25. Żaczek Adam
Klasa III b/ 1984 – monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Celiński Henryk 2. Domaradzki Dariusz 3. Flesiński Dariusz 4. Gaj Andrzej 5. Jaskoła Rudolf 6. Kacznarczyk Krzysztof 7. Karaś Bogdan 8. Karpiński Dariusz 9. Krzysik Zbigniew 10. Kwiatkowski Wiesław 11. Liszewski Jacek 12. Łuszcz Sławomir 13. Mailer Krzysztof 14. Majcherczyk Jacek 15. Mamoń Dariusz 16. Niemiec Bogusław 17. Olszowski Tomasz 18. Pagas Dariusz 19. Piotrowski Piotr 20. Pluta Piotr 21. Rośko Zbigniew 22. Rożnawski Bogdan 23. Sacha Ryszard 24. Sawka Piotr 25. Sobos Waldemar 26. Strumiński Jan 27. Tarodejna Andrzej 28. Wierzba Henryk
Klasa III e/ 1984 – elektromechanik maszyni aparatow elektrycznych
1. Budak Mariusz 2. Ficek Janusz 3. Gołas Grzegorz 4. Goralczyk Piotr 5. Jochymek Jerzy 6. Kaczor Zygmunt 7. Karkoszka Bogusław 8. Kural Artur 9. Kwadrans Dariusz 10. Łanecki Janusz 11. Matusiak Janusz 12. Matusik Bogdan 13. Mucha Dariusz 14. Nieużyła Bogusław 15. Obtułowicz Paweł 16. Opoka Ryszard 17. Panuś Janusz 18. Patucha Piotr 19. Pietrusińska Beata 20. Płokita Paweł 21. Sarna Piotr 22. Smagacz Ireneusz 23. Starostka Marek 24. Tyrak Grzegorz 25. Wesecki Zbigniew
Klasa III a/ 1985 – monter mechanicznychurządzeń energetycznych
1. Busch Robert 2. Cygan Bogusław 3. Dyduch Bogusław 4. Głowacki Andrzej 5. Guzik Jarosław 6. Jamroz Tadeusz 7. Koczur Piotr 8. Markowski Dariusz 9. Maryon Tomasz 10. Matusik Leszek 11. Mąka Robert 12. Mikołajek Zdzisław 13. Spyra Bogusław 14. Stolarek Emil 15. Stolarczyk Arkadiusz 16. Stanuch Bogdan 17. Tatara Robert 18. Tondos Tomasz 19. Zarabski Leszek 20. Ziętek Przemysław 21. Żmuda Paweł
Klasa III b/ 1985 – monter monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Biedukiewicz Ryszard 2. Dziadek Dariusz 3. Kasprzycki Dariusz 4. Kokoszka Zbigniew 5. Krajzewicz Mirosława 6. Ozga Jozef 7. Patka Mirosław 8. Proksa Tadeusz 9. Siemek Marek 10. Siemek Paweł 11. Skowroński Kazimierz 12. Stypułkowski Mirosław 13. Szczelina Dorota 14. Szczurek Mirosław 15. Telega Marek 16. Węgrzyn Jerzy 17. Wrobel Jarosław 18. Wojcik Tomasz 19. Wojcik Zdzisław 20. Walczak Jacek
Klasa III c/ 1985 – elektromonter
1. Bialik Ireneusz 2. Cempa Janusz 3. Dul Robert 4. Gąsiorowski Jacek 5. Gęgała Dariusz 6. Knapik Bartłomiej 7. Krysiak Piotr 8. Lach Janusz 9. Malczyk Marek 10. Mazela Mirosław 11. Mizera Dariusz 12. Patucha Jacek 13. Rostkowski Dariusz 14. Szczepecki Dariusz 15. Turek Jerzy 16. Wąsowicz Mariusz 17. Woźniak Dariusz 18. Zaremba Mariusz 19. Zych Bogdan
Klasa III e/ 1985 – monter elektromechanik maszyn iaparatow elektrycznych
1. Bodek Leszek 2. Bogusz Piotr 3. Czeluśniak Robert 4. Chorąży Robert 5. Dopart Jerzy 6. Dziekoński Jacek 7. Dziurdzikowski Dariusz 8. Fidytek Piotr 9. Iwański Mirosław 10. Jaworek Artur 11. Kępka Jacek 12. Kloc Sławomir 13. Krawczykowski Jarosław 14. Kucharski Andrzej 15. Leda Grzegorz 16. Lisiakiewisz Rafał 17. Mruszczak Mirosław 18. Pająk Piotr 19. Sierakowski Daniel 20. Skalniak Artur 21. Smolarczyk Tomasz 22. Stanuszek Jerzy 23. Woch Krzysztof 24. Zuchowicz Zbigniew
Klasa III a/ 1986 – monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Bałys Ryszard 2. Dźwig Edward 3. Głowacz Grzegorz 4. Jaromin Marek 5. Kowalczyk Stefan 6. Kubowicz Piotr 7. Matyjaszczuk Dariusz 8. Michalak Wacław 9. Mytnik Dariusz 10. Piątkowski Grzegorz 11. Porwit Zbigniew 12. Rakoczy Artur 13. Rejman Piotr 14. Rembisz Janusz 15. Rogula Piotr 16. Sacha Zbigniew 17. Wartała Zbigniew 18. Woś Dariusz 19. Zapadka Robert
Klasa III b/ 1986 –tokarz
1. Bogacz Adam 2. Chłosta Iwona 3. Czernik Jacek 4. Gałecki Adam 5. Glistak Jakub 6. Jarzynka Robert 7. Kaczmarczyk Mariusz 8. Kałuża Czesław 9. Kozak Wojciech 10. Langner Marta 11. Łyczak Marek 12. Patucha Mirosław 13. Pechal Dariusz 14. Pietrusiński Jarosław 15. Pierzchała Paweł 16. Szemla Włodzimierz 17. Wrona Maciej 18. Schildt Artur 19. Machejda Janusz
Klasa III e/ 1986 – elektromechanik maszyn i aparatow elektrycznych
1. Copa Zdzisław 2. Hobas Grzegorz 3. Kaczka Leszek 4. Nowak Zbigniew 5. Patucha Andrzej 6. Piecuch Grzegorz 7. Pierzchała Dariusz 8. Radgowski Piotr 9. Rosiek Grzegorz 10. Rudzki Grzegorz 11. Sowa Krzysztof 12. Sobczyk Zbigniew 13. Stachel Mariusz 14. Stasiowski Artur 15. Stolarczyk Mariusz 16. Topolski Janusz 17. Warzecha Krzysztof 18. Wieczorek Sławomir 19. Wilczek Wojciech 20. Żabicki Rafał
Klasa III a/ 1987 – elektromechanik maszyni aparatow elektrycznych
1. Ankier Wiesław 2. Buczek Piotr 3. Cetera Paweł 4. Czubek Mirosław 5. Dąbrowski Andrzej 6. Faron Mirosław 7. Gamoń Dariusz 8. Godzik Ireneusz 9. Kania Krzysztof 10. Konopka Dariusz 11. Kozub Maciej 12. Krupa Janusz 13. Kucharski Grzegorz 14. Kulig Jacek 15. Kwarciński Dariusz 16. Matusik Mirosław 17. Musiał Marek 18. Nosal Mariusz 19. Olej Piotr 20. Oska Artur 21. Piętak Grzegorz 22. Poremba Jan 23. Proksa Dariusz 24. Spyra Jacek 25. Starzec Bogdan 26. Woroniecki Paweł 27. Zając Marek
Klasa III e/ 1987 – elektromechanik maszyni aparatow elektrycznych
1. Chełmecki Sylwester 2. Filip Ireneusz 3. Gaj Stanisław 4. Gocyk Dariusz 5. Guzik Kazimierz 6. Helbin Rafał 7. Jakubczyk Jacek 8. Kapusta Artur 9. Krupnik Tomasz 10. Lemart Robert 11. Lenik Andrzej 12. Lewandowski Roman 13. Mocek Sławomir 14. Nosal Mirosław 15. Olesik Artur 16. Sewioł Wiesław 17. Skrzypek Roman 18. Sowa Dariusz 19. Sowa Jacek 20. Szymkowiak Włodzimierz 21. Wysowski Krzysztof 22. Zięba Adam 23. Zybek Ireneusz
Klasa III a/ 1988 – elektromechanik
1. Adamek Maciej 2. Błaś Marek 3. Cieplik Przemysław 4. Czajor Leszek 5. Chojecki Mirosław 6. Dymon Tomasz 7. Jarski Marek 8. Kotyla Dariusz 9. Kopydłowski Tomasz 10. Kwiatkowski Grzegorz 11. Legutko Piotr 12. Lenczowski Marcin 13. Miśkiewicz Grzegorz 14. Musiał Krzysztof 15. Nieużyła Mirosław 16. Osielski Tomasz 17. Sorokosz Dariusz 18. Synowiec Dariusz 19. Szpindor Dariusz 20. Uroda Krzysztof 21. Wawro Marek 22. Ziemba Alfred
Klasa III b/ 1988 – elektromechanik
1. Ciupider Waldemar 2. Głodek Dariusz 3. Guja Stefan 4. Hezner Krzysztof 5. Kudzia Piotr 6. Langer Michał 7. Osika Mirosław 8. Pażucha Andrzej 9. Piętak Jarosław 10. Pechal Henryk 11. Ściera Jarosław 12. Wojtasik Jan
Klasa III e/ 1988 – monter mechanicznych urządzeń mechanicznych
1. Bąk Grzegorz 2. Bednarski Marek 3. Biały Arkadiusz 4. Buliszak Jarosław 5. Dudziak Adam 6. Gontarz Andrzej 7. Jamroz Grzegorz 8. Klejdysz Paweł 9. Kmieć Mariusz 10. Kosowski Jacek 11. Kuśnierczyk Artur 12. Kuśnierczyk Marcin 13. Mielniczuk Radosław 14. Musiał Marek 15. Niedojadło Grzegorz 16. Pajor Jerzy 17. Proksa Andrzej 18. Putała Jarosław 19. Pypłacz Robert 20. Robak Jerzy 21. Ruciński Krzysztof 22. Sarna Artur 23. Sędor Wojciech 24. Skrzypaczek Arkadiusz 25. Surowiak Arkadiusz 26. Wrobel Jacek 27. Wysocki Piotr
Klasa III a 1989
1. Chabowski Jacek 2. Ciubotara Lesław 3. Dąbrowski Grzegorz 4. Dudek Dariusz 5. Garncarek Mariusz 6. Glista Piotr 7. Głaz Tomasz 8. Kikla Grzegorz 9. Kozera Robert 10. Lelek Paweł 11. Pawlik Marek 12. Porzyczka Robert 13. Smolik Paweł 14. Szczutko Robert 15. Szyiński Krzysztof 16. Szywała Ewa 17. Swieward Grzegorz 18. Wojcik Jacek 19. Zawiła Tomasz 20. Zabiński Robert
Klasa III e/ 1989
1. Bator Waldemar 2. Chechelski Rafał 3. Gaj Jozef 4. Gałecki Tomasz 5. Głowacki Wojciech 6. Gregorczyk Mariusz 7. Grys Sylwester 8. Herman Marek 9. Kaszuba Adam 10. Kuciel Dariusz 11. Mączka Andrzej 12. Obtułowicz Mirosław 13. Palka Andrzej 14. Pędzikiewicz Maciej 15. Płlik Piotr 16. Solecki Krzysztof 17. Wojkowski Jacek 18. Zelek Zbigniew 19. Ziemianek Tadeusz
Klasa III a / 1990 - monter układów elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Baniak Jacek 2. Chanek Adrian 3. Dziedzina Artur 4. Gaj Grzegorz 5. Gajda Adam 6. Grzegorczyk Rafał 7. Hapek Rafał 8. Hezner Maciej 9. Jussak Jacek 10. Kita Andrzej 11. Knurowski Rafał 12. Kołtowski Arkadiusz 13. Kulik Tomasz 14. Moskal Robert 15. Piątek Robert 16. Polityńska Katarzyna 17. Stefański Adam 18. Studnicki Tomasz 19. Walerian Janusz 20. Wieczorek Krzysztof 21. Wolski Wojciech 22. Żurek Krzysztof
Klasa III m - e / 1990 - monter mechanicznych urządzeń energetycznych
1. Dziubek Dariusz 2. Gancarczyk Robert 3. Bładzik Paweł 4. Iżewski Jarosław 5. Kalisz Tomasz 6. Klisiewicz Mirosław 7. Kutaj Tomasz 8. Kwaśniewski Marcin 9. Kwiatek Stanisław 10. Lewandowska Anna 11. Majboroda Artur 12. Mroz Małgorzata 13. Plinta Ireneusz 14. Przybyła Piotr 15. Sosnowski Grzegorz 16. Sulik Wiesław 17. Szemla Tomasz 18. Szlachta Marek 19. Zięba Mirosław 20. Żak Paweł
Klasa III a / 1991 - monter układow elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Andrzejewska Małgorzata 2. Biel Bartłomiej 3. Boratyńska Dorota 4. Burda Mariusz 5. Figura Tomasz 6. Gałecki Janusz 7. Kopciara Renata 8. Kuchta Robert 9. Kurbiel Gabriela 10. Piętak Paweł 11. Rokitowski Paweł 12. Sałga Robert 13. Sosin Sławomir 14. Stolarczyk Piotr 15. Warzecha Agnieszka 16. Zięba Artur
Klasa III b/ 1991 - monter układow elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Biernacki Paweł 2. Drabik Arkadiusz 3. Kopiejko Mirosław 4. Miroń Paweł 5. Pawelec Przemysław 6. Pietrzyk Marian 7. Porębski Dariusz 8. Stepkowski Michał 9. Szuler ¬dzisław 10. Szymiec Maciej 11. Tarabuła Jarosław 12. Tataruch Bogdan 13. Uznański Krzysztof 14. Grabania Mariusz 15. Nieużyła Dominik
Klasa III e-t /1991 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bąk Adrian 2. Białka Bogdan 3. Bogacki Marcin 4. Bzowski Kazimierz 5. Cedzidło Ireneusz 6. Ciołczyk Marian 7. Dyląg Sylwester 8. Filipek Ireneusz 9. Gaj Rafał 10. Gaj Jerzy 11. Gutowski Mariusz 12. Kastelik Marek 13. Kosowski Wiesław 14. Kraus Wojciech 15. Miałkowski Janusz 16. Nitoń Mirosław 17. Pytel Andrzej 18. Anna Anna 19. Ryndak Krzysztof 20. Starzec Andrzej 21. Ślusarczyk Sławomir
Klasa III a / 1992 - monter układow elektronicznych i automatyki przemysłowej
1. Bator Joanna 2. But Jerzy 3. Chrząszcz Agnieszka 4. Joniec Jacek 5. Kadula Piotr 6. Łach Jacek 7. Maciaś Rafał 8. Majcherczyk Joanna 9. Morkisz Krystian 10. Ociepka Artur 11. Potocki-Dalka Robert 12. Ryszka Aneta 13. Śmiertka Robert 14. Stadler Rober 15. Sucheta Paweł 16. Szczurek Magdalena 17. Toma Artur 18. Żelasko Krzysztof 19. Zymonik Krzysztof
Klasa III e / 1992 - elektromonter maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bulek Rafał 2. Bulga Rafał 3. Chłosta Marcin 4. Czarnecki Michał 5. Duda Robert 6. Gołas Mariusz 7. Homik Ryszard 8. Hydel Artur 9. Jarecki Robert 10. Krupa Marcin 11. Kugler Jarosław 12. Majta Marcin 13. Maślankowski Marcin 14. Nalewajk Witold 15. Orzeł Ireneusz 16. Osielczak Tomasz 17. Pluta Piotr 18. Tadus Jacek 19. Tura Mariusz 20. Zięba Mariusz
Klasa III t / 1992 - tokarz
1. Długajczyk Rafał 2. Gałas Jarosław 3. Glimos Paweł 4. Głowacki Rafał 5. Grossy Krzysztof 6. Kalinowski Bogdan 7. Kurtyka Robert 8. Lipińska Beata 9. Morawska Izabela 10. Musiał Seweryn 11. Palka Arkadiusz 12. Pawlik Tomasz 13. Radzik Marcin 14. Rzepniewski Daniel 15. Szymańska Anna 16. Żuromski Michał
Klasa III em / 1993 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Badura Wiesław 2. Borzęcki Robert 3. Duda Jarosław 4. Gołębiewski Radosław 5. Hazuka Daniel 6. Janik Robert 7. Kowalczyk Dariusz 8. Legutko Rafał 9. Lisak Rafał 10. Lisiakiewicz Paweł 11. Lisiakiewicz Damian 12. Łuszczak Krzysztof 13. Magdziarz Tomasz 14. Molenda Tomasz 15. Naleźnik Krzysztof 16. Niemczyk Marcin 17. Paluchowski Jarosław 18. Pałczyński Artur 19. Piotrowski Jarosław 20. Resiak Dariusz 21. Rzepiel Rafał 22. Szykuła Damian 23. Warzecha Mariusz 24. Zięba Paweł 25. Żabiński Łukasz
Klasa III s / 1993 - ślusarz - spawacz
1. Bobik Daniel 2. Boćkowski Waldemar 3. Brożek Sebastian 4. Gąsior Grzegorz 5. Głęb Grzegorz 6. Głębik Damian 7. Hezner Łukasz 8. Kler Robert 9. Kolka Krzysztof 10. Krzystolik Adam 11. Marcelewicz Grzegorz 12. Psiuk Piotr 13. Radoń Rafał 14. Sośnierz Marcin 15. Szumilas Robert 16. Więcek Adam 17. Żurek Mariusz 18. Żurkowski Paweł
Klasa III t / 1993 - tokarz
1. Adamczyk Paweł 2. Barczyk Jacek 3. Barski Sebastian 4. Buliszak Mateusz 5. Bury Jarosław 6. Drabik Grzegorz 7. Dym Piotr 8. Fudali Grzegorz 9. Gruca Tomasz 10. Janczar Roman 11. Korbiel Adam 12. Murzyn Dawid 13. Olej Andrzej 14. Opozda Artur 15. Pluta Tomasz 16. Siedliński Marcin 17. Soroka Sebastian 18. Ślusarczyk Grzegorz 19. Warchoł Dariusz
Klasa III ts / 1993 - tokarz
1. Balicki Szymon 2. Błachut Ryszard 3. Dudzik Benedykt 4. Jochymek Andrzej 5. Leś Andrzej 6. Leśnicki Andrzej 7. Maciaszek Michał 8. Mamcarz Marcin 9. Mardarski Rafał 10. Maziarz Robert 11. Miszkiewicz Paweł 12. Ofender Robert 13. Pietkiewicz Jarosław 14. Stańczyk Roman 15. Sypel Mariusz 16. Świerk Miłosz 17. Zonik Sławomir
Klasa III em / 1994 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Błaszczyk Piotr 2. Bogacz Rafał 3. Czerwiński Grzegorz 4. Czerwonka Sylwester 5. Dziadek Bogdan 6. Galas Piotr 7. Grabania Artur 8. Guzik Paweł 9. Jelonek Piotr 10. Knerowicz Mariusz 11. Konik Łukasz 12. Korejwo Paweł 13. Madro Aleksander 14. Mazur Tomasz 15. Mikrut Tomasz 16. Nędza Rafał 17. Nowak Michał 18. Olesik Andrzej 19. Smalcerz Wojciech 20. Tatara Włodzimierz
Klasa III m / 1994 - monter urządzeń elektrycznych
1. Bożek Sławomir 2. Chudy Marek 3. Czak Tomasz 4. Czopek Rałał 5. Czyżewski Grzegorz 6. Dąbrowski Tomasz 7. Dembowiak Sebastian 8. Gędłek Arkadiusz 9. Koźbiał Stefan 10. Mikrut Michał 11. Niemczyk Tomasz 12. Ochmański Przemysław 13. Ochwat Tadeusz 14. Olas Gerard 15. Przybyła Krzysztof 16. Siewior Marcin 17. Tarasek Artur 18. Tarnawski Andrzej 19. Wojtasik Piotr
Klasa III s / 1994 - tokarz - spawacz
1. Bednarczyk Michał 2. Cyba Michał 3. Depta Bartosz 4. Grędziński Mariusz 5. Jachta Marek 6. Jamroz Paweł 7. Kaszuba Piotr 8. Knapik Zbigniew 9. Kopciuch Tomasz 10. Kuglin Leszek 11. Matoga Eugeniusz 12. Pasiuk Rafał 13. Radko Paweł 14. Szostak Waldemar 15. Tukaj Bartosz 16. Waligorski Marcin 17. Zarzeczny Przemysław 18. Żyłka Artur
Klasa III t / 1994 - tokarz
1. Barski Sebastian 2. Gębala Krzysztof 3. Głodek Łukasz 4. Guczalski Paweł 5. Kubicz Jan 6. Lipiński Marek 7. Lis Grzegorz 8. Łukaszyk Bartosz 9. Musiał Rafał 10. Musiał Adrian 11. Piegza Robert 12. Pstraś Piotr 13. Sapeta Jarosław 14. Szczęch Dawid 15. Szymocha Sergiusz 16. Tataruch Piotr 17. Torbarski Marek 18. Wojtas Damian 19. Zastrzeżyński Adam 20. Zięba Sławomir
Klasa III b / 1995 - monter izolacji termicznych - murarz
1. Białogrzywy Piotr 2. Broczkowski Tomasz 3. Brozda Mateusz 4. Cierpich Andrzej 5. Filipek Wojciech 6. Grabowski Przemysław 7. Jamroz Łukasz 8. Jazowski Roman 9. Jurgaś Sebastian 10. Kasprzyk Rafał 11. Łakomiec Daniel 12. Nitoń Daniel 13. Radomski Tomasz 14. Skowron Jerzy 15. Sobol Adam 16. Solarz Artur 17. Szczyrzyca Paweł 18. Wilczek Jarosław 19. Wysowski Marek 20. Zawada Sebastian
Klasa III em / 1995 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Bochenek Dominik 2. Cierpich Grzegorz 3. Czechowski Sławomir 4. Dąbrowski Piotr 5. Dziuba Grzegorz 6. Engelhardt Przemysław 7. Gucik Mariusz 8. Kasprzyk Krystian 9. Kraj Jacek 10. Kwaśniewski Michał 11. Mazur Mariusz 12. Moszkowicz Marcin 13. Patyk Marcin 14. Piłka Dariusz 15. Rosa Robert 16. Wiśniowski Dariusz 17. Wroblewski Aureliusz 18. Ziarko Marcin 19. Zięba Tomasz 20. Zobek Robert
Klasa III ts / 1995 - tokarz
1. Bajer Seweryn 2. Banasik Artur 3. Bartuś Krzysztof 4. Biśta Marcin 5. Buczek Dawid 6. Ćwikliński Marcin 7. Głowacz Tomasz 8. Gołas Daniel 9. Jamroz Dariusz 10. Jarnot Paweł 11. Juźkiewicz Marek 12. Lamont Robert 13. Larysz Tomasz 14. Musiał Artur 15. Pawłowski Adam 16. Polek Mariusz 17. Stocerz Krzysztof 18. Szydek Krzysztof 19. Szylko Damian 20. Tekielak Krzysztof 21. Wojcik Paweł 22. Zemirek Tomasz
Klasa III bs / 1996 - monter izolacji temicznych
1. Bednarski Bartłomiej 2. Bończak Robert 3. Brzeźański Adam 4. Budak Bartłomiej 5. Budak Mariusz 6. Czopek Paweł 7. Gąska Paweł 8. Getel Łukasz 9. Gorzkowski Marcin 10. Grakielnia Grzegorz 11. Jakubowski Bartosz 12. Jurgaś Patryk 13. Jurkiewicz Adam 14. Kara Piotr 15. Kolka Marcin 16. Kower Łukasz 17. Krapek Artur 18. Marszałek Krzysztof 19. Mazur Zbigniew 20. Pucuła Łukasz 21. Schildt Marek 22. Sobieraj Piotr 23. Stefański Artur 24. Szaleniec Robert 25. Zawadzki Marcin
Klasa III em / 1996 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Budzyński Bujas 2. Bujas Marcin 3. Bułat Piotr 4. Chuderski Krzysztof 5. Chrobak Łukasz 6. Cieśla Rafał 7. Duda Adam 8. Dulowski Dawid 9. Dworak Marcin 10. Dyński Remigiusz 11. Grela Grzegorz 12. Helbin Artur 13. Herman Łukasz 14. Herod Bartłomiej 15. Hołda Dariusz 16. Jasiński Artur 17. Jurkiewicz Darek 18. Kaczmarczyk Tomasz 19. Krupa Robert 20. Legutko Marcin 21. Marcinkowski Marcin 22. Marszałek Dariusz 23. Niemczyk Damian 24. Pawela Piotr 25. Przebindowski Grzegorz 26. Prygiel Sławomir 27. Sałata Artur 28. Skrzek Smoła 29. Smoła Ireneusz 30. Sobas Krzysztof 31. Wolanin Grzegorz 32. Wrobel Dominik 33. Wiltosiński Konrad 34. Żuradzki Krzysztof
Klasa III ts / 1997 - ślusarz – mechanik
1. Budak Mirosław 2. Bujniak Damian 3. Domagalski Marcin 4. Dubiel Jan 5. Dziurdzikowski Krystian 6. Huber Krzysztof 7. Krajewski Daniel 8. Kuc Dominik 9. Lipiński Damian 10. Pakos Paweł 11. Pieczara Błażej 12. Pieczara Krzysztof 13. Polonek Marcin 14. Potoniec Ireneusz 15. Radoń Robert 16. Rykalski Maciej 17. Sobieniowski Arkadiusz 18. Stasiowski Rafał 19. Szymiec Piotr 20. Widera Bartłomiej 21. Wojcik Damian 22. Wojcik Krzysztof 23. Zięba Paweł
Klasa III e / 1998 - elektromechanik maszyn i aparatury elektrycznej
1. Borkowski Krzysztof 2. Ćwikliński Paweł 3. Dubiel Paweł 4. Fudała Piotr 5. Gaweł Janusz 6. Jamrozik Marcin 7. Kołomański Andrzej 8. Kwiatkowski Jarosław 9. Łoś Marian 10. Maciaszek Marcin 11. Matusik Grzegorz 12. Mrozik Tomasz 13. Nieć Paweł 14. Potoczny Piotr 15. Sawina Grzegorz 16. Sewioło Marcin 17. Sikora Łukasz 18. Ślusarczyk Krzysztof 19. Włoch Waldemar 20. Wojtaszek Daniel 21. Zając Dawid
Klasa III s / 1998 - ślusarz – mechanik
1. Biela Maciej 2. Bolek Sławomir 3. Ciecierski Przemysław 4. Durlik Marcin 5. Gruba Tomasz 6. Jakubas Klaudiusz 7. Janus Adam 8. Jaromin Sebastian 9. Kaczka Damian 10. Kaczka Dominik 11. Kasprzycki Jerzy 12. Kostewicz Grzegorz 13. Kotyla Krzysztof 14. Kubański Łukasz 15. Kułacz Sławomir 16. Łach Mariusz 17. Miler Mariusz 18. Oskwarek Paweł 19. Ptak Rafał 20. Sarek Rafał 21. Sikora Paweł 22. Skrzypczak Piotr 23. Smoliło Marcin 24. Sobieraj Artur 25. Solarz Paweł 26. Szulc Wojciech 27. Taborski Marcin 28. Wojtczak Łukasz
Klasa III / 1999 - ślusarz – mechanik
1. Bania Dariusz 2. Barski Bartłomiej 3. Brandys Mariusz 4. Cabala Artur 5. Fudała Tomasz 6. Gawłowski Grzegorz 7. Golonek Marcin 8. Grudzinski Marcin 9. Hadała Paweł 10. Hołda Krzysztof 11. Jakobik Grzegorz 12. Jakubas Janusz 13. Jastrzębski Łukasz 14. Kolasa Rafał 15. Kowalczyk Mariusz 16. Kulerski Andrzej 17. Liptak Kazimierz 18. Lorenc Mariusz 19. Mazurek Grzegorz 20. Michalik Damian 21. Orłow Łukasz 22. Ptasiński Łukasz 23. Rejdych Mariusz 24. Rodak Mariusz 25. Rożnowski Michał 26. Skornicki Janusz 27. Smoliński Sebastian 28. Sommerfeld Mariusz 29. Stawarz Janusz 30. Szarek Sławomir 31. Szymkiewicz Damian 32. Tyrna Marcin 33. Wroński Daniel 34. Zakrocki Damian 35. Zięba Paweł 36. Żak Paweł
Klasa III / 2000 - ślusarz – mechanik
1. Bergiel Paweł 2. Brożek Grzegorz 3. Bujniak Bartłomiej 4. Ciastoń Bartosz 5. Ćwierz Paweł 6. Duda Roland 7. Grabowski Witold 8. Holewiński Tomasz 9. Kędra Robert 10. Kierc Tomasz 11. Kozdraś Łukasz 12. Kubiczek Radosław 13. Macek Łukasz 14. Martyniak Piotr 15. Michalik Sławomir 16. Mikulewicz Jarosław 17. Mucha Michał 18. Nowak Marcin 19. Rejdych Maciej 20. Salachna Sebastian 21. Sekuła Piotr 22. Siemek Artur 23. Siewniak Michał 24. Soboń Łukasz 25. Woźniak Piotr 26. Wrona Damian 27. Zemirek Piotr 28. Żmudzki Piotr
Klasa III / 2001 - mechanik samochodowy
1. Bilewicz Anna 2. Bochniak Tomasz 3. Budnik Piotr 4. Chabior Paweł 5. Chechelska Justyna 6. Fijałkowska Edyta 7. Gil Elżbieta 8. Janus Michał 9. Knapik Łuksz 10. Krucoń Przemysław 11. Kruk Łukasz 12. Łakomiec Łukasz 13. Maca Michał 14. Modliński Sebastian 15. Nowak Sebastian 16. Pluta Paweł 17. Stachowska Marta 18. Tryzno Jarosław 19. Wielgos Dariusz 20. Zachor Marcin 21. Zytek Adam 22. Żaliński Adrian
Klasa III s / 2001 - ślusarz
1. Gierek Dariusz 2. Grzegorek Łukasz 3. Jałowiec Mateusz 4. Jarczyk Seweryn 5. Kuczyk Adam 6. Łaskawski Mariusz 7. Malinowski Sebastian 8. Maziarz Michał 9. Mąka Michał 10. Michałek Damian 11. Mirocha Grzegorz 12. Nowak Sławomir 13. Olej Michał 14. Pietrzak Piotr 15. Przebindowski Rafał 16. Rybak Przemysław 17. Sobkowicz Mariusz 18. Szczęch Sławomir 19. Śliwa Rafał 20. Tobiasz Tomasz 21. Urbańczyk Łukasz 22. Wartała Tomasz 23. Warzecha Piotr 24. Warzecha Paweł 25. Wojcik Michał 26. Żurawik Tomasz
Klasa III / 2002 - Klasa wielozadaniowa
1. Bol Rafał 2. Braska Przemysław 3. Doległo Dariusz 4. Dura Rafał 5. Filipek Kamil 6. Goral Bartłomiej 7. Klimczyk Łukasz 8. Michalski Paweł 9. Paliński Rafał 10. Rożnowski Radosław 11. Skiba Andrzej 12. Stańko Przemysław 13. Targosz Dariusz 14. Zachariasz Kacper

wstecz